Etiket: 700

 • AssisTT’ten 700 kişiye istihdam

  AssisTT’ten 700 kişiye istihdam

  Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Covid-19 sonrasında başta telekomünikasyon, bankacılık olmak üzere hizmet verdiği alanlarda artan çağrı yoğunluğuna cevap vermek amacıyla Anadolu’nun 10 farklı ilinde 700 kişiyi daha istihdam edecek.

 • Koronavirüslerle ilgili bin 700 patent dokümanı var

  Koronavirüslerle ilgili bin 700 patent dokümanı var

  Küresel yayılım alanı her geçen gün artan koronavirüs ve türevleriyle ilgili çalışmalara virüs küresel bir kriz haline gelmeden başlandığı açıklandı. Bu bağlamda koronavirüs ve türevlerine ilişkin bin 700 doküman bulunduğu bildirildi.

 • ‘Otomotiv pazarı 700 bin adedi geçer’

  ‘Otomotiv pazarı 700 bin adedi geçer’

  2018 ve 2019 yıllarında daralan otomotiv pazarı, gelen iki aylık veriler ışığında 2020 yılına umutla bakıyor. Pazarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Autofocus Otomotiv Yönetim Danışmanlığı kurucusu Uğur Sakarya, “Ocak ve Şubat ayları son 10 yıllık ortalamaların sadece yüzde 1,5 altında seyrediyor. Son 10 yılın ortalaması yıllık 803 bin adet olarak görülüyor. Bu rakamlar bize 2020 yılında…

 • ÇEYREK ALTIN 700 LİRA OLURSA ŞAŞIRMA !!!

  ÇEYREK ALTIN 700 LİRA OLURSA ŞAŞIRMA !!!

  Selçuk Geçer Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar Selçuk Geçer’in kişisel görüşlerine dayanan analizlerden oluşmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri…

 • Aydınlı çiftçilere 2 bin 700 incir fidanı

  Aydınlı çiftçilere 2 bin 700 incir fidanı

  Bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Geleneksel Ağaç Dikme Şenliği’nde Aydınlı çiftçilere 2 bin 700 adet incir fidanı desteğinde bulunuldu.