Gelir ve yaşam koşulları araştırması sonuçları açıklandı

Gelir ve yaşam koşulları araştırması sonuçları açıklandı Gelir ve yaşam koşulları araştırması sonuçlarına göre, en yüksek gelir grubunun toplam gelirden aldığı pay yüzde 47,6 oldu.

Toplam ciro yüzde 12,6 arttı

Toplam ciro yüzde 12,6 arttı Ciro endeksi, Temmuz ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 12,6 arttı.

16 Eylül Altın Fiyatları| Çeyrek Altın,Gram Altın, Tam Altın Fiyatı

16 Eylül Altın Fiyatları| Çeyrek Altın,Gram Altın, Tam Altın Fiyatı Altın Fiyatları 16 Eylül 2019 ne kadar? Çeyrek Altın,Gram Altın, Tam Altın Fiyatları işte burada yer alıyor.

Tarım-ÜFE Ağustos’ta arttı

Tarım-ÜFE Ağustos’ta arttı Tarım ürünleri üretici fiyat endeksi (Tarım-ÜFE), Ağustos ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 19,69 arttı.

FED Ne Yapacak Dolar Ne Olacak?

FED Ne Yapacak Dolar Ne Olacak? FED Ne Yapacak Dolar Ne Olacak? Selçuk Geçer Kanalımızda sizler için ekonomi, politika, siyaset ve tartışma alanlarında videolar hazırlıyoruz. Emeklilikte…

TCMB faiz indirimleri sonrası ekonomi ne durumda

TCMB faiz indirimleri sonrası ekonomi ne durumda TCMB son 2 toplantıda 750 baz puan faiz indirdi. Bu indirimlerin ekonomiye hem yararı, hem de potansiyel zararları var. Faiz…

T.C. Merkez Bankası Yeni Faiz Oranını Açıkladı!

T.C. Merkez Bankası Yeni Faiz Oranını Açıkladı! Merkez Bankası, politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının yüzde 24’ten yüzde 19,75’e indirilmesine karar verdi.