Etiket: Açılıyor

 • 73 gün sonra tekrar açılıyor

  73 gün sonra tekrar açılıyor

  Samsun’un Atakum ilçesinde bu yıl hizmete giren CityMall AVM, korona virüs(Kovid-19) dolayısıyla verilen 73 günlük aranın ardından kapılarını 1 Haziran Pazartesi günü tekrar açıyor.

 • Venezia’da 1 Haziran’da tüm mağazalar açılıyor

  Venezia’da 1 Haziran’da tüm mağazalar açılıyor

  COVID-19 salgınıyla mücadele sürecinde en üst düzeyde tedbirlerle 11 Mayıs’ta tekrar faaliyete geçen Venezia Mega Outlet, normalleşme sürecini ilk başlatan AVM’lerden biri oldu.

 • Modada yaz sezonu açılıyor

  Modada yaz sezonu açılıyor

  Yaz sezonunun gelmesiyle moda sektörü koleksiyonlarını sunmaya başladı. E-ticaret platformu Morhipo.com, yeni sezonu Loves You Beach ve Morhipo Beach koleksiyonlarıyla açtı. Koleksiyonların tanıtımını ise Soner Sarıkabadayı’nın müstakbel eşi Madelein Lopez Camelo üstlendi.

 • Borsalarla Reel Ekonomiler Arasında Fark Açılıyor – Koronavirüsün Mobilya Sektörüne Etkisi

  Borsalarla Reel Ekonomiler Arasında Fark Açılıyor – Koronavirüsün Mobilya Sektörüne Etkisi

  Murat Tufan’ın moderatörlüğündeki Yatırım Dünyası programının bu haftaki konukları: Ozan Özkural – Tanto Capıtal partners kurucu ortağı Dr Fulya Gürbüz – Ekonomi okuryazarı Davut Doğan – Doğtaş Kelebek YKB #Ekotürk #Ekonomi #MobilyaSektörü ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım…

 • Mağazalar açılıyor, ucuz ürün için son fırsat!

  Mağazalar açılıyor, ucuz ürün için son fırsat!

  Bircom CEO’su Can İlkhan, koronavirüs sebebiyle kulaklık, hoparlör ve video-konferans sistemleri satışlarında âdeta patlama yaşandığını belirterek “Kurdaki son artış fiyatlara henüz yansımadı. Ayrıca mağazalar açılınca fiyatlar daha da artacak” dedi.

 • Univa İngiltere’den dünyaya açılıyor

  Univa İngiltere’den dünyaya açılıyor

  Yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, İngiltere’den dünyaya açılıyor. Öğrenci evi yatırımlarının öncü pazarlarından İngiltere’ye OPTO markasının sahibi Experience Investment ile ortaklık yapılarak girilen projede 140 adetlik öğrenci evi bloğunu İngiliz ortak ile beraber geliştirilecek ve satışı yapılacak.

 • Yapay Zeka Araştırma Merkezi Açılıyor

  Yapay Zeka Araştırma Merkezi Açılıyor