Etiket: çağrı

 • Salgın sürecindeki 80 milyon çağrı incelendi

  Salgın sürecindeki 80 milyon çağrı incelendi

  Covid-19 salgınıyla birlikte kesintisiz çalışan iş kollarından biri de çağrı merkezleri oldu. Sipariş verilmesinden siparişin takibine, müşteri ilişkilerinden şikayet yönetimine kadar pek çok noktada destek sunan çağrı merkezlerinin dakika bazlı ses ve chat trafiği yüzde 23 büyüdü. 80 milyon ses ve chat trafiğinin incelendiği araştırmada online market pazarı en hızlı büyüyen sektör olurken, onu kamu…

 • Yurtdışındaki Vodafone’lular çağrı merkezine ücretsiz erişecek

  Yurtdışındaki Vodafone’lular çağrı merkezine ücretsiz erişecek

  Vodafone, daha önce 23 Vodafone ülkesi için geçerli olan Kırmızı Servisi’nin kapsamını tüm dünya ülkeleri dahil olacak şekilde genişletti. Şirketin, yurt dışında bulunan tüm bireysel ve kurumsal Vodafone müşterileri, KIRMIZI yazıp 00905427048000’e ücretsiz SMS atarak Vodafone Çağrı Merkezi’ne ulaşabilecek; konsolosluk numaralarını ve Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Çağrı Merkezi’ni ücretsiz arayabilecek.

 • EPDK’dan ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na destek ve sektöre çağrı

  EPDK’dan ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na destek ve sektöre çağrı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ diyerek başlatılan Milli Danışma Kampanyası’na Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan destek geldi. Kampanyanın kamuoyuna duyurulmasının ardından EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz 3 aylık, Kurul Üyeleri de birer aylık maaşlarını bağışladıklarını açıklayarak kampanyaya katkı verdi.

 • TGDF Başkanı Kopuz’dan kesintisiz gıda arzı için önemli çağrı

  TGDF Başkanı Kopuz’dan kesintisiz gıda arzı için önemli çağrı

  Koronavirüs salgınında sağlık sektörü gibi kapılarını kapatmayacak sektörlerin başında gıda sektörünün geldiğini belirten TGDF Başkanı Şemsi Kopuz, gıda arzında sorun oluşturacak noktalara dikkat çekerek, acilen önlem alınması çağrısında bulundu.

 • Alotech altyapısıyla çağrı merkezleri de ‘uzaktan çalışma’ modeline uydu

  Alotech altyapısıyla çağrı merkezleri de ‘uzaktan çalışma’ modeline uydu

  Bulut mimarisinde çalışan çağrı merkezi yazılımı AloTech, kovid-19 (koronavirüs) tehdidine karşı müşterilerinin mevcut operasyonlarını, altyapısıyla saatler içinde ofis dışından erişilebilir hale getirdi.

 • 36 ülkede 200 milyon çağrı AloTech üzerinden geçti

  36 ülkede 200 milyon çağrı AloTech üzerinden geçti

  Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’dan 2019 yılı Şubat ayında yatırım alarak yurt dışı pazarına adım atan çağrı merkezi altyapı sağlayıcısı Alotech, 2019 yılı verilerini açıkladı. Alotech altyapısını kullanan 36 ülkeden yüzlerce çağrı merkezi geçtiğimiz yıl 11 dilde 200 milyondan fazla çağrıya ‘Alo’ dedi. Verilere göre; 2019’da en yüksek çağrıyı alan iller nüfus yoğunluğuna paralel olarak İstanbul,…