Etiket: Çıkardı

 • Türk Telekom upload hızlarını 2 katına çıkardı

  Türk Telekom upload hızlarını 2 katına çıkardı

  Türk Telekom, koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim sürecinin devam ettiği dönemde, kullanıcılarına daha iyi deneyim sunmak için fiber ve VDSL abonelerinin veri yükleme (upload) hızını 2 katına çıkarmaya başladı.

 • Yükselir Group 22 ülkedeki çalışanlarını ücretli izne çıkardı

  Yükselir Group 22 ülkedeki çalışanlarını ücretli izne çıkardı

  Mart ayının başlarında birçok ülkedeki faaliyetlerini durdurup çalışanlarını ücretli izne çıkaran Yükselir Group, 22 ülkedeki tüm faaliyetlerini, 28 Mart-30 Nisan tarihleri arasında virüsün yayılma tehlikesine karşılık durdurup tüm çalışanlarını ücretli izne çıkardığını açıkladı.

 • GAZDAŞ önlemleri üst düzeye çıkardı

  GAZDAŞ önlemleri üst düzeye çıkardı

  GAZDAŞ, dünya ve Türkiye çapında alınan sağlık önlemleri çerçevesinde mümkün olan en az kişi ile temasın sağlanması ve yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılma riskini en aza indirmek için Trakya bölgesindeki müşterilerini alternatif abonelik kanalları hakkında SMS, e-posta, broşür ve poster ile bilgilendirerek işlemlerini online platformlardan yapmaları için yönlendirdiğini duyurdu.

 • SBK Holding 3 bin 800 personelini ücretli izne çıkardı

  SBK Holding 3 bin 800 personelini ücretli izne çıkardı

  SBK Holding, koronavirüs salgını sebebiyle yaklaşık 3 bin 800 personelini 20 nisana kadar ücretli izne çıkardı.

 • Sterlin Başını Sudan Çıkardı

  Sterlin Başını Sudan Çıkardı

  Sterlin yorumumda hem GBP USD hem de GBP TRY olmak üzere iki analiz yaptım. BREXIT bitti, bundan sonra ne olur? Sterlin ne olur? Daha artar mı? Sterlin tekrar düşer mi? Yükseliş devam ederse Dolar ve TL bazında hedefler ne olur? Bu sorulara teknik analizle cevap vermeye çalıştım. 100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal…