Etiket: Çalışanlar

 • Freelance çalışanlar ekonomik belirsizliklere rağmen çalışma düzenlerinden memnun

  Freelance çalışanlar ekonomik belirsizliklere rağmen çalışma düzenlerinden memnun

  Rimuut’un 32 ülkeden bağımsız profesyonellerle gerçekleştirdiği araştırmaya göre, COVID-19 salgını freelancer’ların (serbest çalışanlar) çalışma düzenlerini, gelir beklentilerini ve motivasyonunu etkiledi. Ekonomik kaygılara karşın esnek ve bağımsız çalışma yine de tercih edilmeye devam ediyor.

 • Çalışanlar internetten takım aktivitelerine katılıyor

  Çalışanlar internetten takım aktivitelerine katılıyor

  Şirketler çalışanlarına yalnız olmadıklarını göstermek ve takım ruhunu hissettirmek için online takım çalışması etkinlikleri düzenlediklerini kaydeden M3 Works firması Genel Müdürü Erdem Genç, Yaklaşmakta olan 23 Nisan Çocuk Bayramı ve Ramazan için de uzaktan etkinlik çalışmaları olduğunu söyledi.

 • ŞİRKETLER VE ÇALIŞANLAR YURT DIŞINA NASIL AÇILACAK? | Murat Tufan | Dr. Saim Yiğit Bayrak

  ŞİRKETLER VE ÇALIŞANLAR YURT DIŞINA NASIL AÇILACAK? | Murat Tufan | Dr. Saim Yiğit Bayrak

  Geos Engineering & Consulting Dr. Saim Yiğit Bayrak, Yatırım Dünyası’na konuk oldu. #Ekotürk #ekonomi #insankaynakları #avrupa #çalışanşaryurtdışınanasılaçılacak #çalışanlar #arge ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında…

 • Çalışanlar ‘Güç Bizde Gelişim Merkezi’yle gelişiyor

  Çalışanlar ‘Güç Bizde Gelişim Merkezi’yle gelişiyor

  Kibar Holding, insan kaynağının öğrenme ve gelişim süreçlerini desteklemek amacıyla merkez kurdu. ‘Güç Bizde Gelişim Merkezi’ nin açılışı Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı’nın katıldığı törenle gerçekleştirildi.