Etiket: ödül

 • Allianz’ın reklam kampanyasına uluslararası ödül

  Allianz’ın reklam kampanyasına uluslararası ödül

  Allianz Türkiye’nin hayatın her anında sigortalılarına sağladığı güven duygusuna vurgu yaptığı reklam kampanyası ‘Sen Hep Yanlarında Ol Diye’, New York Festivals Advertising Awards’de ödüle layık görüldü. Dünyaca ünlü reklamcıların binlerce reklamı değerlendirdiği organizasyonda Allianz Türkiye ‘Finansal Reklam’ kategorisinde ‘Bronz’ ödül kazandı.

 • ‘Yılın Ürünleri’ dijital ödül töreniyle açıklanacak

  ‘Yılın Ürünleri’ dijital ödül töreniyle açıklanacak

  45 ülkede düzenlenen ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ programı kapsamında Türk tüketicilerinin oylarıyla belirlenen ‘Yılın Ürünleri’, dijital ödül töreniyle açıklanacak. Tören, Türkiye’de bir ilk olarak, online yapılacak.

 • Honda’ya Red Dot’tan 3 ödül

  Honda’ya Red Dot’tan 3 ödül

  Honda, Red Dot Tasarım Ödülleri 2020’de farklı kategorilerde 3 ödülün sahibi oldu.

 • Assan Hanil’e, kadın istihdamına sağladığı katkıyla üst üste dördüncü ödül

  Assan Hanil’e, kadın istihdamına sağladığı katkıyla üst üste dördüncü ödül

  Assan Hanil, kadın istihdamına sağladığı katkılardan dolayı, İzmit Belediyesi ve Kocaeli İŞKUR tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen törende plaket aldı.

 • Stevie Awards’tan Akenerji’ye 3 ödül

  Stevie Awards’tan Akenerji’ye 3 ödül

  Alanında dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan iş dünyasının ‘Oscar’ı olarak kabul edilen Stevie Ödül Programı kapsamında bu yıl ilk kez MENA Stevie Awards ödülleri verildi. Akenerji de İK alanında sunduğu projelerle toplamda 3 ödüle layık görüldü.

 • Dünya İK Kongresi’nden Turkcell Akademi’ye iki büyük ödül

  Dünya İK Kongresi’nden Turkcell Akademi’ye iki büyük ödül

  Turkcell Akademi dünyanın en büyük eğitim gelişim organizasyonlarından olan Dünya İnsan Kaynakları Kongresi’nden (World HR Congress) bu yıl iki ödülle döndü. Turkcell Akademi GNÇYTNK eğitim programıyla Yeni İşe Başlayanlar İçin En İyi Oryantasyon Programı dalında ödüle layık görülürken, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu İşçi Sezen de Telekomünikasyon ve İnternet Sektöründe Kadın Liderliği dalında dördüncü kez ödül aldı.

 • Teknoloji devinden Türk şirkete ödül

  Teknoloji devinden Türk şirkete ödül

  Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Zebra, Türk iş ortağı Univera’yı Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki iş ortakları arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda ‘Winning Collaboration’ ödülüne layık gördü.

 • Philsa’ya EBSO’dan iki ödül

  Philsa’ya EBSO’dan iki ödül

  İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Başarılı Sanayi Kuruluşları Töreni’’nde ödüller sahiplerini buldu. PHILSA, ‘Büyük Firma Kategorisi’nde üretim ve yatırım alanlarında EBSO tarafından verilen iki ödüle birden layık görüldü.

 • IDA’dan Vestel’e 6 ödül

  IDA’dan Vestel’e 6 ödül

  Vestel, ABD’nin multidisipliner ve akıllı tasarımları ödüllendiren IDA’dan 6 ödül kazandı.

 • Ünlü pizzacı Türkiye’de ödül aldı

  Ünlü pizzacı Türkiye’de ödül aldı

  New York’ta yaşayan ünlü Türk pizzacı Hakkı Akdeniz, Türkiye’de ödül aldı. Ödül töreninde konuşan Akdeniz, “Bu ödülü annem adına alıyorum ve bütün annelere armağan ediyorum” dedi.