Etiket: şirketleri

 • Koronavirüs sürecinde teknoloji şirketleri büyüdü

  Koronavirüs sürecinde teknoloji şirketleri büyüdü

  Koronavirüs sürecinde dijitale duyulan ihtiyaç teknoloji şirketlerinin büyümesini sağladı. Profesyonel iş ağı olan Linkedln 2020’nin ilk çeyreğinde bir önceki yıla göre gelirini yüzde 21 oranında artırdı. Zoom gelirini ikiye katlarken Amazon’un sahibi Bezos da servetine 35 milyar dolar kattı.

 • Turkcell şirketleri yeni normale hazırlıyor

  Turkcell şirketleri yeni normale hazırlıyor

  Turkcell normalleşme sürecinde güvenli ve sağlıklı hizmet vermek isteyen işletmelere özel Dijital İş Servisleri şirketi ile uçtan uca çözümler sundu. Üretim, finans, eğitim, perakende gibi sektörlere yönelik Turkcell güvencesiyle hazırlanan termal kamera sistemleri, hava kalitesi ve sosyal mesafe ölçümü, mağaza içi müşteri sayımı gibi çözümler sayesinde risklerin en aza indirgenmesine katkı sağlanıyor.

 • EPDK Başkanı Yılmaz: ‘Akaryakıt dağıtım şirketleri gereken adımı atacaklar’

  EPDK Başkanı Yılmaz: ‘Akaryakıt dağıtım şirketleri gereken adımı atacaklar’

  EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, yaptığı açıklamada “Akaryakıt dağıtım şirketleri ile görüştük… gereken adımı atacaklar. bu geceden itibaren yurt genelinde akaryakıt fiyatlarında 17 ile 25 kuruş arasında indirimler söz konusu olacak” dedi.

 • Denizcilik şirketleri koronavirüs mesaisinde

  Denizcilik şirketleri koronavirüs mesaisinde

  Türkiye’nin önde gelen kılavuzluk ve römorkörcülük şirketlerinden Uzmanlar Denizcilik (UZMAR), ‘Önce Emniyet prensibiyle tüm önlemleri alıyoruz’ açıklaması yaptı.