Etiket: önerileri

 • Araç yaz bakımı önerileri

  Araç yaz bakımı önerileri

  Mevsim geçişlerinde ve değişen iklim şartları araç bakımı yapılması uzmanlar tarafından öneriliyor. Yolculuğa çıkacaklar için daha güvenli ve daha keyifli hale getirmek için yaz bakımının öneminde değinen Mobil 1 Center, 10 nokta kontrol diye nitelendirdiği yaz bakımı için gerekenleri açıkladı.

 • Perakendecilerden normalleşme için kira önerileri

  Perakendecilerden normalleşme için kira önerileri

  Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını verilerinin Türkiye’de iyi gelmesinin ardından normalleşme adımları atılmaya başlandı.

 • Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne kısa süre hediye önerilerinde bulunan Morhipo, dünya markası parfümleri, yazlık ayakkabı ve çantaları, stil sahibi aksesuarlardan bahara özel trikoların giyimine düşkün anneler için hediye seçenekleri arasında yer alabileceğini bildirdi.

 • Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne kısa süre kala e-ticaret platformu Morhipo, ‘Gift Card’ ile annelere binlerce marka arasından en özel hediyeyi seçme özgürlüğü ve evden çıkmadan online alışveriş konforunu yaşamasını sağlanabileceğini duyurdu.

 • Sevgililer Günü’ne özel hediye önerileri

  Sevgililer Günü’ne özel hediye önerileri

  14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala hediye hareketliliği de başladı. Markalar ise bu güne özel hediye seçeneklerini raflarına taşımayı sürdürüyor.