Etiket: Anneler

 • KURUCUSU ANNELER GÜNÜNÜ NEDEN İPTAL ETMEK İSTEDİ?

  KURUCUSU ANNELER GÜNÜNÜ NEDEN İPTAL ETMEK İSTEDİ?

  MINIDOCU 9. BÖLÜM Yapım: Erkan Öz – Hakkı Öz Sunum: Hakkı Öz KURUCUSU ANNELER GÜNÜNÜ NEDEN İPTAL ETMEK İSTEDİ? Anneler Günü, özel günler, Anna Jarvis, Annelerin Pazarı, Kilise Ana Tarihi antik çağlara kadar giden Anneler Günü kutlamaları bugünkü şeklini nasıl aldı? Kurucusu anneler gününü sonradan neden kaldırmak istedi? Kısa ve öz belgeseller üretiyoruz. Amacımız başka…

 • İTO Başkanı Avdagiç’ten anneler günü mesajı

  İTO Başkanı Avdagiç’ten anneler günü mesajı

  İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, “Kovid-19 salgını sebebiyle ellerinden öpemediğimiz annelerimize, bu yıl Anneler Günü’nde baharın umut dolu çiçekleriyle dokunalım. Sosyal mesafemiz uzak olsa da gönül mesafemizin yakın olduğunu annelerimize hissettirelim” dedi.

 • Anneler Günü Hazırlıkları Bir Dilek Tut Derneği

  Anneler Günü Hazırlıkları Bir Dilek Tut Derneği

  Bir Dilek Tut Derneği CEO’su Fusün Kuran, Ahu Orakçıoğlu moderatörlüğündeki Gün Otası programının canlı bağlantı konuğu oldu. Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye; hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3 – 18 yaş arası çocukların kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştirmektedir. Dileğinin gerçeğe dönüştüğünü görmek bir çocuk için unutulmaz bir deneyimdir; özellikle de hasta olan bir…

 • DeFacto’dan Anneler Günü’ne özel hediyeler

  DeFacto’dan Anneler Günü’ne özel hediyeler

  DeFacto, Anneler Günü’ne özel yeni bir koleksiyon hazırladı. Pastel tonların hakim olduğu koleksiyonda bluzdan pantolana, etekten gömleklere birçok alternatif yer alıyor.

 • Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne kısa süre hediye önerilerinde bulunan Morhipo, dünya markası parfümleri, yazlık ayakkabı ve çantaları, stil sahibi aksesuarlardan bahara özel trikoların giyimine düşkün anneler için hediye seçenekleri arasında yer alabileceğini bildirdi.

 • Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne hediye önerileri

  Anneler Günü’ne kısa süre kala e-ticaret platformu Morhipo, ‘Gift Card’ ile annelere binlerce marka arasından en özel hediyeyi seçme özgürlüğü ve evden çıkmadan online alışveriş konforunu yaşamasını sağlanabileceğini duyurdu.