Etiket: Araya

 • Cem Seymen, Gazipaşa’da tropik meyve üreticileriyle bir araya geldi – Para Dedektifi 08.03.2020

  Cem Seymen, Gazipaşa’da tropik meyve üreticileriyle bir araya geldi – Para Dedektifi 08.03.2020

  Para Dedektifi, Gazipaşa’ya konuk oldu. Cem Seymen, tropik meyve üreticileriyle bir araya geldi. Gazipaşa’nın üretim gücünü, çeşitliliğini ve özverili çalışan tarım insanlarını ekrana taşıdı. CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤ https://bit.ly/2LzuZ1H ➤TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: https://www.cnnturk.com/tv ➤http://twitter.com/cnnturk ➤https://twitter.com/cnnturkprogram ➤https://www.facebook.com/cnnturk ➤https://www.facebook.com/cnnturkprogr… ➤https://www.instagram.com/cnnturk ➤http://youtube.com/cnnturk #CNNTÜRK #Gazipaşa #ParaDedektifi

 • Ecom Leaders Club, e-ticaret liderlerini bir araya getirdi

  Ecom Leaders Club, e-ticaret liderlerini bir araya getirdi

  Türkiye’nin saygın ve prestijli kuruluşlarının e-ticaret yöneticileri, Ecom Leaders Club’ta İngiltere’nin en büyük online pazaryerlerinden biri olan Fruugo ile bir araya geldi. Etkinliğin odağında Türkiye’nin e-ihracat potansiyeli yer aldı.

 • Jeotermal konusunda özel sektör öğrencilerle bir araya geldi

  Jeotermal konusunda özel sektör öğrencilerle bir araya geldi

  Güriş Holding’in Akademi Buluşmaları devam ediyor. Holding ‘jeotermal konulu’ üniversite etkinliklerine iki ayrı noktada katılım sağlayarak öğrencilerle bir araya geldi.

 • Aytemiz İstanbul Motobike Fuarı’nda motorsiklet severlerle bir araya gelecek

  Aytemiz İstanbul Motobike Fuarı’nda motorsiklet severlerle bir araya gelecek

  Akaryakıt sektörünün önemli markası Aytemiz, 3’üncü kez sponsor oldu. Şirket, fuarda motorsiklet kullanıcılarına 1.000 adet Aytemiz Kart hediye edecek.

 • Orta Afrika Ülkeleri ulaşım altyapısı kurmak için bir araya geliyor

  Orta Afrika Ülkeleri ulaşım altyapısı kurmak için bir araya geliyor

  Orta Afrika Devletleri Ekonomik Topluluğu (ECCAS), bölge içi ulaşım ve taşımacılık altyapı projelerinin finansmanı için toplanıyor. Afrika kıtasındaki toplam karayolu ağının yalnızca yüzde 8’ine sahip olan bölge, 2020-2024 yıllarında gerçekleştirilmesi planlanan öncelikli yatırımlar için 3 milyar ABD dolar toplamayı hedefliyor.

 • Trump Araya Girdi Ortalık Yine Karıştı !!!

  Trump Araya Girdi Ortalık Yine Karıştı !!!

  Trump Araya Girdi Ortalık Yine Karıştı !!! ABD Başkanı Trump yine ortalığı karıştırdı. ABD ekonomisinde iki dev birbirine girdi. Ekonomistler bile ne olduğunu anlayamadı. Bu arada Türkiye ekonomisinde EYT krizi devam ediyor. Otomotiv ihracatı dibi gördü ve Türkiye hızlı adımlarla ekonomik kriz 2020 ye doğru ilerliyor. Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeleri ekonomist selçuk geçer son…