Etiket: artacak

 • Hangisinin fiyatı daha çok artacak bulaşık makinesinin mi, otomobilin mi? – Parasal – 12 Mayıs 2020

  Hangisinin fiyatı daha çok artacak bulaşık makinesinin mi, otomobilin mi? – Parasal – 12 Mayıs 2020

  Nazlı Bolak’ın hazırlayıp sunduğu Parasal programında bugün Turkish Yatırım Araştırma Bölüm Başkanı Baki Atılal ve Gazeteci Emre Özpeynirci ile “Hangisinin fiyatı daha çok artacak bulaşık makinesinin mi, otomobilin mi?” Enflasyon, altın fiyatları, ikinci el araç fiyatları ve Kovid-19’un otomotiv sektörüne etkisi değerlendirildi. tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100’ün canlı yayınını youtube üzerinden her…

 • Bu Tansiyon Daha da Artacak!

  Bu Tansiyon Daha da Artacak!

  Kurda, ekonomide, siyasette gördüğümüz tansiyon önümüzdeki dönemde daha da artacak! Tansiyon neden artıyor? Kim ne yapıyor?

 • E-fatura, e-arşiv fatura uygulamalarıyla tasarruflar artacak

  E-fatura, e-arşiv fatura uygulamalarıyla tasarruflar artacak

  1 Ocak 2020 itibariyle işletmelerde e-fatura, e-defter ve e-arşiv’e geçiş zorunluluğu başlıyor. Yeni düzenleme ile tasarrufların artması, kayıtdışılığın engellenmesi ve verilerin güvenli ortamlarda uzun süreler saklanmasının önü açılıyor.

 • Mandalinada rekolte düşük, fiyatlar artacak

  Mandalinada rekolte düşük, fiyatlar artacak

  İzmir Seferihisar’ın ünlü mandalinasının hasadı başladı. Geçene seneki yoğun yağışlar ve çiçeklenmenin düşüklüğü, mandalina rekoltesini yüzde 50-60 civarında düşürdü. Seferihisar Mandalina Birliği Başkan Vekili Ali Özay, “Bu durum, ürün fiyatlarını baskılayacak ve tüketiciler daha yüksek fiyatlara mandalina almak zorunda kalacak” dedi.