Etiket: bankalara

 • Türkiye’nin krizi ne zaman başladı? Bankalara baskı ne anlama geliyor?

  Türkiye’nin krizi ne zaman başladı? Bankalara baskı ne anlama geliyor?

  Finans uzmanı, ekonomist Ömer Rıfat Gencal ile mevcut kriz sürecinde bankacılık sektörünü konuştuk. Türkiye için ekonomik kriz ne zaman başladı? Bankacılık sektörü krize nasıl yakalandı? Özel bankaların kredi vererek piyasayı canlandırmaları isteniyor. Peki bankaların sınırları nedir? Bugün bankalardan beklenen fedakarlık önümüzdeki süreçte ekonomiyi olumsuz etkileyebilir mi? Türkiye finansman ihtiyacını nasıl karşılayabilir? 2008 krizi sonrası yaşanan…

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bankalara tepki (Geri Sayım 14 Nisan 2020)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bankalara tepki (Geri Sayım 14 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’ydu. Yeşiloğlu, gram altındaki rekoru, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını ve ekonomideki virüs etkisini değerlendirdi.

 • O Bankalara Dikkat Edin!!!

  O Bankalara Dikkat Edin!!!

  O bankaların riskleri artıyor! 2008 krizi de bankacılıkta başlamış tüm sektörleri vurmuştu! Yeni bankacılık krizi hangi ülkede başlayacak? Türk halkı bundan nasıl etkilenecek?

 • Başkan Akar’dan bankalara sitem

  Başkan Akar’dan bankalara sitem

  Ordu’nun Ünye İlçe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, bankaların aldığı işlem masraflarına tepki gösterdi.

 • Teoman Yörük: ‘Yörsan için bankalara teklif verdik’

  Teoman Yörük: ‘Yörsan için bankalara teklif verdik’

  Teoman Yörük, “Sektörün muhatapları olan süt üreticileri, üretici temsilci birlik ve kooperatifleri, tedarikçiler, lojistik katkı sunan firmalar vs. gibi birçok kesimden bizim yapacağımız bir girişime destek olunacağına dair net mesajlar aldık ve alıyoruz. Yörsan için bankalara teklif verdik” dedi.