Etiket: bekleniyor

 • Piyasalarda Neler Bekleniyor?

  Piyasalarda Neler Bekleniyor?

  Hafta Başlarken ekonomist Şevin Ekinci moderatörlüğünde her Pazartesi saat 11.00’de Ekotürk’te! Tera Yatırım genel müd. Dr. Abdülkadir Çakır, Hafta Başlarken programına canlı bağlantı yoluyla katıldı. #Ekotürk #Ekonomi #Piyasalar ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler…

 • Konutta normalleşme ile talep patlaması bekleniyor

  Konutta normalleşme ile talep patlaması bekleniyor

  Koronavirüs her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de durgunluk oluşturdu. Sektör, konut satışlarında virüs etkisiyle düşüş yaşandığını ancak normalleşme süreciyle talep patlaması bekliyor.

 • Benzin ve motorinde indirim bekleniyor

  Benzin ve motorinde indirim bekleniyor

  Petrol fiyatlarının sert düşmesiyle iç piyasada beklenen benzin ve motorin indirimleri gerçekleşiyor. Benzinde 60-62 kuruş, motorinde de 55-57 kuruş bandında indirimin bugün açıklanması bekleniyor.

 • Sevgililer Günü’nde pahalı hediyeler tercih ediliyor, son günlere kadar bekleniyor

  Sevgililer Günü’nde pahalı hediyeler tercih ediliyor, son günlere kadar bekleniyor

  Sevgililer Günü’nde ağırlıklı olarak 11 ve 12 Şubat tarihlerinde sipariş verilirken daha çok pahalı hediyeleri tercih ediliyor. Sevgililer Günü’ne özel kampanyalar düzenleyen şirketlerin satışlarında ise yüzde 24 oranında artış yaşandığı ortaya çıktı.

 • Sevgililer Günü’nde 3 milyon gül satılması bekleniyor

  Sevgililer Günü’nde 3 milyon gül satılması bekleniyor

  Sevgililer Günü’nde en ucuz gül 10 liradan, en pahalı 30 liradan satın alınacak. 14 Şubat’ta Türkiye genelinde 3 milyon adet gül satılması öngörülüyor. TÇB Başkanı İsmail Başaran, “Çiçekçiler arz ve talebe göre ürünlerini tedarik ediyorlar. Tahmini olarak Sevgililer Günü’nde 3 milyonun üzerinde gül talebi oluşacak” dedi.

 • 2020’de sigorta hacminde artış bekleniyor

  2020’de sigorta hacminde artış bekleniyor

  Türkiye piyasasında önemli bir yer edinen sigorta sektöründe 2020 beklentileri paylaşıldı. Gelecek yıl sektörde hacimsel olarak artış yaşanması öngörülüyor.