Etiket: Bizim

 • Dijital medya danışmanı Yunus Sedat Aydın: ‘Dijital pazarı en çok bizim ülkemizde yaygınlaştı’

  Dijital medya danışmanı Yunus Sedat Aydın: ‘Dijital pazarı en çok bizim ülkemizde yaygınlaştı’

  Dijital pazar sektörünün durumu ve son yıllarda gelişen bu pazarın Türkiye’de geldiği noktayı değerlendiren dijital medya danışmanı Yunus Sedat Aydın, müşterileri oldukça memnun eden sanalda istedikleri ürünün yapay zeka tarafından direkt yoldan sunulmasının ’dijital marketing’ sürecinin kısa sürede ülkede sektör haline gelmesine ve çok hızlı biçimde büyümesine sebep olduğunu bildirdi.

 • Sorun AVM’ler Değil Bizim Zihniyetimiz | Emin Çapa

  Sorun AVM’ler Değil Bizim Zihniyetimiz | Emin Çapa

  Sorun AVM’ler Değil Bizim Zihniyetimiz | Emin Çapa Sorun AVM’lerde değil zihniyette. AVM’leri değil betona öncelik veren zihniyeti sorgulamamız lazım. Herkes AVM’leri konuşuyor da gitmeyiz olur biter. Emin Çapa Kanalına https://bit.ly/EminCapa tıklayarak abone olabilirsiniz. Beni İnstagram adresimden takip edebilir; https://www.instagram.com/emin_capa Aynı Zamanda Twitter’dan takip edebilir; Tweets by ecapa_aklinizi Ve Facebook’dan takip edebilirsiniz; https://tr-tr.facebook.com/EminCapaOfficial

 • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: Avrupa bizim en büyük ticaret ortağımız

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: Avrupa bizim en büyük ticaret ortağımız

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: “Avrupa bizim en büyük ticaret ortağımız. İtalya’ya yılda 170 bin, Fransa’ya ise yılda 50 bin araç yolluyoruz. Tedbirler kapsamında biz bu araçları feribotlarla şoförsüz olarak yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

 • Honda Türkiye GMY Kılıçer: ‘Türkiye’de her 4 motosikletten 1’i bizim markamız’

  Honda Türkiye GMY Kılıçer: ‘Türkiye’de her 4 motosikletten 1’i bizim markamız’

  ‘Motobike İstanbul’ fuarında konuşan Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer, “2019 yılında da satış rakamlarımızı koruduk, şimdiye kadar aldığımız en yüksek pazar payı ile sektörde liderliğimizi sürdürdük. Türkiye’de satılan her 4 motosikletten biri Honda oldu.” dedi.

 • Açıklanan Enflasyon ile Bizim Enflasyonumuz Neden Tutmuyor? | Emin Çapa ile Gündem

  Açıklanan Enflasyon ile Bizim Enflasyonumuz Neden Tutmuyor? | Emin Çapa ile Gündem

  #ekonomi #enflasyon #eminçapa Baz etkisi sebebiyle enflasyon düşük çıkıyor. Esas enflasyonu kasım ayından itibaren görmeye başlayacağız. Emin Çapa Kanalına https://bit.ly/EminCapa tıklayarak abone olabilirsiniz. Beni İnstagram adresimden takip edebilir; https://www.instagram.com/emin_capa Aynı Zamanda Twitter’dan takip edebilir; Tweets by ecapa_aklinizi Ve Facebook’dan takip edebilirsiniz; https://tr-tr.facebook.com/EminCapaOfficial