Etiket: büyük

 • 5 büyük bankadan 53,2 milyon dolarlık kredi

  5 büyük bankadan 53,2 milyon dolarlık kredi

  DeFacto, Kovid-19 salgınının küresel ekonomik sistemi ve finansal piyasaları olumsuz etkilediği bir dönemde, uluslararası düzeyde 53,2 milyon dolarlık sendikasyon finansman anlaşması yaptı.

 • Aselsan’dan yerli ventilatör cihazının üretimine büyük destek

  Aselsan’dan yerli ventilatör cihazının üretimine büyük destek

  Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ve ASELSAN arasında ventilatör cihazının üretimine yönelik olarak 31 milyon dolarlık sözleşme imzalandı.

 • DOLAR ALTINDA BÜYÜK YÜKSELİŞ KAPIDA !!!

  DOLAR ALTINDA BÜYÜK YÜKSELİŞ KAPIDA !!!

  DOLAR ALTINDA BÜYÜK YÜKSELİŞ KAPIDA !!! https://www.youtube.com/channel/UCqU4fCu2zSL8gamk2CgvjCQ/join Selçuk Geçer Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar Selçuk Geçer’in kişisel görüşlerine dayanan analizlerden oluşmaktadır. Bu…

 • AKP’ye Büyük Şok!

  AKP’ye Büyük Şok!

  AKP’de çözülme başladı! Son rakamlar AKP’nin başladığı noktaya geri geldiğini gösteriyor! Dolar/TL ne olacak? Dolar 10-12 olacak mı? Kur patlayacak mı? AKP neden çözüldü? Dev bir kriz mi geliyor?

 • Bakan Albayrak: ‘Peak’ın satışı Türk ekonomi tarihinin en büyük şirket satışlarından biri oldu’

  Bakan Albayrak: ‘Peak’ın satışı Türk ekonomi tarihinin en büyük şirket satışlarından biri oldu’

  Bakan Albayrak yaptığı açıklamada ”Peak’ın satışı Türk ekonomi tarihinin en büyük şirket satışlarından biri oldu” dedi.

 • SANY, ultra büyük ekskavatör için ürün portföyünü büyüttü

  SANY, ultra büyük ekskavatör için ürün portföyünü büyüttü

  Dünyanın önemli en büyük ağır ekipman üreticilerinden SANY, ultra büyük ekskavatörlerin yer aldığı ürün portföyünü büyüttüğünü duyurdu.

 • EN BÜYÜK DOLAR VE EKONOMİ YALANI !!!

  EN BÜYÜK DOLAR VE EKONOMİ YALANI !!!

  EN BÜYÜK DOLAR VE EKONOMİ YALANI !!! https://www.youtube.com/channel/UCqU4fCu2zSL8gamk2CgvjCQ/join Selçuk Geçer Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar Selçuk Geçer’in kişisel görüşlerine dayanan analizlerden oluşmaktadır.…

 • AKP’den Büyük Kopuş! Çözülme Başladı!

  AKP’den Büyük Kopuş! Çözülme Başladı!

  Ak Parti çekirdek seçmeni yaşanan son ekonomik, siyasi gelişmelere, Türkiye’de gündem olan konulara tepkili… Siyaset ve ekonomide dengeler değişiyor!

 • ‘Bu yaz birçok büyük otel kapalı kalabilir’

  ‘Bu yaz birçok büyük otel kapalı kalabilir’

  Edelstaal-Orka Hotel Group Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Torunoğulları, birçok büyük otelin bu yaz kapalı kalması endişesini taşıdığını söyledi. Torunoğulları, gündemdeki ‘sertifikalı otel’ uygulamasının ise işletmeler ve turistler için de zorlayıcı olabileceğine işaret etti.

 • Türkiye limanları tarihinin en büyük konteyner gemisini ağırlıyor

  Türkiye limanları tarihinin en büyük konteyner gemisini ağırlıyor

  Türkiye’ye bu güne kadar gelen en büyük konteyner gemisi olan 19 bin 224 TEU’luk gemi, Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki limana yanaştı.

 • Benzin ve motorine beklenen büyük indirim geldi

  Benzin ve motorine beklenen büyük indirim geldi

  Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 31 kuruş motorinin ise 41 kuruş indirim yapıldı.

 • Dünya turizmine büyük fatura

  Dünya turizmine büyük fatura

  Normal şartlarda doluluk oranları yüzde 70 ile 100 arasında seyreden dünyanın en büyük şehirlerindeki otel dolulukları bu yıl mart ayında beklendiği gibi dibe vurdu. En fazla düşüşü İtalya yaşarken, Türkiye’nin Mart 2020 otel dolulukları geçen yılın aynı ayına göre yüzde 55.2 azalarak yüzde 28.6 oldu.

 • Benzin ve motorine büyük indirim geliyor

  Benzin ve motorine büyük indirim geliyor

  Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 31 kuruş motorinin ise 41 kuruş indirim yapılması bekleniyor.

 • AKP’ye Büyük Şok Yaşatacaklar!

  AKP’ye Büyük Şok Yaşatacaklar!

  Türk siyaseti hareketlenecek! Politik dengeler değişecek! Ezberler bozulacak!

 • Bakan Albayrak: ‘Her alanda tarihi atılımların ve büyük ideallerin gayretindeyiz’

  Bakan Albayrak: ‘Her alanda tarihi atılımların ve büyük ideallerin gayretindeyiz’

  Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, ‘Her alanda tarihi atılımların ve büyük ideallerin gayretindeyiz. Cari açığa darbe vuracak, enerjide dışa bağımlılığı sonlandıracak keşiflerin arefesindeyiz” dedi.

 • Yavuz Yüksel: ‘Türkiye düşen petrol fiyatlarından büyük avantaj elde edebilir’

  Yavuz Yüksel: ‘Türkiye düşen petrol fiyatlarından büyük avantaj elde edebilir’

  İşadamı Yavuz Yüksel,”Petrol fiyatlarındaki düşüşlerden en olumlu etkilenecek ülkelerin başında Türkiye ve Çin geliyor. Petrol fiyatlarındaki uzun süreli düşük fiyatlar, kurları görece daha rekabetçi olan bu iki ülkeyi daha da ön plana çıkarabilir” dedi.

 • Tofaş’tan korona virüs mücadelesine büyük destek

  Tofaş’tan korona virüs mücadelesine büyük destek

  Tofaş, yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadelede ihtiyaç duyulan tıbbı malzeme bulunurluğuna destek olmak amacıyla, ekipman üretimine başladı.

 • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: Avrupa bizim en büyük ticaret ortağımız

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: Avrupa bizim en büyük ticaret ortağımız

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: “Avrupa bizim en büyük ticaret ortağımız. İtalya’ya yılda 170 bin, Fransa’ya ise yılda 50 bin araç yolluyoruz. Tedbirler kapsamında biz bu araçları feribotlarla şoförsüz olarak yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

 • Büyük Gökbilimciler | Emin Çapa Kütüphanesi

  Büyük Gökbilimciler | Emin Çapa Kütüphanesi

  Büyük Gökbilimciler, bundan 120 yıl önce yazılmış bir kitap. Robert Stawell Ball tarafından yazılan kitabı Ahmet Eliuz türkçeye çevirmiş. Robert Stawell Ball bize büyük astronomların neler yaptığını, neden önemli olduklarını, dünya bilimine ne gibi katkılarda bulunduklarını anlatıyor. Güneş’in gezegenler sisteminin merkezi olduğunu söyleyen Kopernik’e, dünyanın yuvarlak olduğunu öne sürerek kiliseyi karşısına alan Galileo’dan yerçekimini keşfeden…

 • KORONAVİRÜS KÜRESEL PİYASALARI SARIYOR | Murat Tufan | Saadet Büyük | Murat Sağman

  KORONAVİRÜS KÜRESEL PİYASALARI SARIYOR | Murat Tufan | Saadet Büyük | Murat Sağman

  Finans Danışmanı/Ekonomist Saadet Büyük ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman, Murat Tufan’ın modere ettiği Gündem Özel’e konuk oldu. #Ekotürk #ekonomi #coronavirüs koronavirüs #küreselpiyasalar #BeratAlbayrak Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum…

 • ALTINDA BÜYÜK OYUN, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 71 – 18.03.2020

  ALTINDA BÜYÜK OYUN, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 71 – 18.03.2020

  ekonomik kriz, ekonomist, ekonomi haberleri, ekonomi 2020, yeni ekonomi, bitcoin, gümüş, altın, dolar, dünya ekonomisi, DÜNYANIN HABERİ 71. BÖLÜM ALTINDA BÜYÜK OYUN, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 71 – 18.03.2020 Türkiye ekonomisinde sorunlar var. Ancak bu yetmezmiş gibi dünya da tarihin en büyük küresel ekonomik krizine doğru ilerliyor. Bu süreçte klasik medyada bulamayacağınız haber ve…

 • Bünyesine en son İTO Kilit’i katan Yelken Kalıp standı büyük ilgi gördü

  Bünyesine en son İTO Kilit’i katan Yelken Kalıp standı büyük ilgi gördü

  Sektörde yarım yüzyılı geride bırakan ve Fornax markası ile üretim yapan Yelken Kalıp A.Ş. katıldığı Avrasya Pencere Fuarı’nda yoğun ilgi gördü. 4 binden fazla ürün çeşidine sahip olan şirket, en son bünyesine İTO Kilit markasını da kattı. Yelken Kalıp, fuarda sürme ve ekstra güvenlik sistemlerini ön plana çıkardı.

 • Ekonomide Şimdi Ne Olacak? Büyük Kriz Kapıda mı? | Selçuk Geçer – Çetin Ünsalan – Oğul Aktuna

  Ekonomide Şimdi Ne Olacak? Büyük Kriz Kapıda mı? | Selçuk Geçer – Çetin Ünsalan – Oğul Aktuna

  Gazeteciler Selçuk Geçer ve Çetin Ünsalan ile Ekonomist Oğul Aktuna 3GEN’de konuşuyorlar. 1) Salgın hakkında genel değerlendirme 2) Ekonomik etkileri 3) Alınması gereken önlemler içinde konuşulmayan ekonomi başlığı 4) Türkiye’ye iktisaden etkisi ne? 5) Eş zamanlı yürüyen salgın – petrol süreci #ekonomi #petrol #dolar Desteğiniz için: Patreon: https://www.patreon.com/zankatv Kanalımıza abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCE3qm63AUbigSDVqEEePW4A Twitter: https://twitter.com/zankamedya…

 • TARİHİN EN BÜYÜK KÜRESEL EKONOMİK KRİZİNDE SÜREÇ BAŞLADI – DÜNYANIN HABERİ 69 – 15.03.2020

  TARİHİN EN BÜYÜK KÜRESEL EKONOMİK KRİZİNDE SÜREÇ BAŞLADI – DÜNYANIN HABERİ 69 – 15.03.2020

  ekonomik kriz, ekonomist, ekonomi haberleri, ekonomi 2020, yeni ekonomi, bitcoin, gümüş, altın, dolar, dünya ekonomisi, DÜNYANIN HABERİ 69. BÖLÜM TARİHİN EN BÜYÜK KÜRESEL EKONOMİK KRİZİNDE SÜREÇ BAŞLADI – DÜNYANIN HABERİ 69 – 15.03.2020 Türkiye ekonomisinde sorunlar var. Ancak bu yetmezmiş gibi dünya da tarihin en büyük küresel ekonomik krizine doğru ilerliyor. Bu süreçte klasik medyada…

 • İtalya yapı kimyasalları devinden İtalyan sağlık sektörüne büyük bağış

  İtalya yapı kimyasalları devinden İtalyan sağlık sektörüne büyük bağış

  Milano merkezli yapı kimyasalları devi Mapei, mevcut sağlık krizinin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için Milano’daki San Raffaele Hastanesi, Milano Polikliniği ve Luigi Sacco Hastanesi’ne 750 bin euro bağış yaptığını açıkladı. Şirket aynı zamanda, yürürlükteki yasalara uygun olarak aksi belirtilene dek fabrikalarındaki üretime devam edecek.

 • ABD BORSALARINDA AYI PİYASASI RİSKİ VAR MI? | Murat Tufan | Saadet Büyük

  ABD BORSALARINDA AYI PİYASASI RİSKİ VAR MI? | Murat Tufan | Saadet Büyük

  Ekonomist Saadet Büyük, Murat Tufan’ın moderatörlüğünü yaptığı Piyasa Yönü’ne konuk oldu. #Ekotürk #ekonomi #borsa ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı…

 • Borsadaki Kayıpların Sebepleri Nedir? | Murat Tufan | Saadet Büyük

  Borsadaki Kayıpların Sebepleri Nedir? | Murat Tufan | Saadet Büyük

  Finans Danışmanı ve Ekonomist Saadet Büyük, Murat Tufan’ın moderatörlüğünü yaptığı Piyasa Yönü programına konuk oldu. #Ekotürk #Ekonomi #borsa #finans #yurtdşı #DİBS ============================ Murat Tufan Twitter: https://twitter.com/muratufan Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi,…

 • Dünya İK Kongresi’nden Turkcell Akademi’ye iki büyük ödül

  Dünya İK Kongresi’nden Turkcell Akademi’ye iki büyük ödül

  Turkcell Akademi dünyanın en büyük eğitim gelişim organizasyonlarından olan Dünya İnsan Kaynakları Kongresi’nden (World HR Congress) bu yıl iki ödülle döndü. Turkcell Akademi GNÇYTNK eğitim programıyla Yeni İşe Başlayanlar İçin En İyi Oryantasyon Programı dalında ödüle layık görülürken, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu İşçi Sezen de Telekomünikasyon ve İnternet Sektöründe Kadın Liderliği dalında dördüncü kez…

 • ‘Avrupa’nın en büyük araç filosunu Türkler yönetecek’

  ‘Avrupa’nın en büyük araç filosunu Türkler yönetecek’

  İç pazarda 2019 sonu itibarıyla turizm gelirlerinin yaklaşık yüzde 10’u günlük araç kiralama sektöründen geldi. Özellikle Avrupalı turistleri ve gurbetçileri odağına alan sektör, her geçen gün büyüyen potansiyeliyle iş dünyasının yeni gözdesi olarak dikkat çekiyor.

 • PİYASALAR İÇİN BÜYÜK RİSK…

  PİYASALAR İÇİN BÜYÜK RİSK…

  Kur sakin, Borsa yeniden 122.000 seviyesinde ama piyasalar için büyük bir risk var.

 • Altın Güvenli Liman Olmaya Devam Edecek Mi? | Burcu Çetinkaya | Saadet Büyük | 4 Şubat 2020

  Altın Güvenli Liman Olmaya Devam Edecek Mi? | Burcu Çetinkaya | Saadet Büyük | 4 Şubat 2020

  Actus Portföy Yönetiminden sorumlu Saadet Büyük, Yatırım Dünyası programına konuk olarak euro/dolar beklentilerini, brexit sürecinin poundu nasıl etkileyeceğini, enflasyon hedefleri ve altın yatırımı hakkında Ekotürk’te konuştu. #Ekotürk #Ekonomi #altın #borsa #enflasyon #brexit #euro #dolar #TL Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter:…

 • Piyasalarda büyük çalkantıya hazır mısınız?

  Piyasalarda büyük çalkantıya hazır mısınız?

  Yeni Yıl piyasalar açsından hiç de umulduğu gibi başlamadı. ABD’nin General Kasım Süleymani’yi öldürtmesi ardından patlak veren koronavirüs salgını yatırımcıların hesaplarını bozdu. Türkiye’de ise İdlib’te Esad ve Rusya’yla yükselen gerginlik, beklentileri aşan enflasyon ve hala başımızda Demokles’in kılıcı gibi sallanan ABD yaptırımları yüksek türbülans döneminin öncü göstergesi olabilir. Tüm riskli varlıklardan uzun soluklu bir kaçış…

 • Büyük Ekonomik Kriz mi Geliyor ? I Selçuk Geçer

  Büyük Ekonomik Kriz mi Geliyor ? I Selçuk Geçer

  Büyük Ekonomik Kriz mi Geliyor ? I Selçuk Geçer… Selçuk Geçer Kanalımızda sizler için ekonomi, politika, siyaset ve tartışma alanlarında videolar hazırlıyoruz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT, Ekonomik Krizler, Dünyadaki ve Türkiyedeki ekonomik gelişmeler, dolar,faiz,bankacılık,dolar,euro ve altın gibi konularda ekonomi haber videolarını Selçuk Geçer yorumluyor. 1994,2001 ve 2008 türkiye ekonomik krizleri, dünya ekonomi krizleri,merkez bankaları,fed, ABD…

 • Katarlı Ayağına Dolar ve Borsada Büyük Oyun !!!

  Katarlı Ayağına Dolar ve Borsada Büyük Oyun !!!

  Katarlı Ayağına Dolar ve Borsada Büyük Oyun !!!Dolar Şoku ve Ekonomik Krize Hazır Olun !!! Ekonomist selçuk geçer Türkiye ekonomisi açısından çok önemli olan merkez bankası faiz kararının dolar kuru üzerindeki etkilerini, dolar yorum ve dolar yorumlarında değerlendiriyor. Dolar ne kadar olacak, dolar ne olur ve dolar baskısı ekonomik kriz 2020 de nasıl ve neden…

 • Türk firmasına Dubai Intersec’te büyük ilgi

  Türk firmasına Dubai Intersec’te büyük ilgi

  Bariyer sektörünün önemli markası Arma Kontrol, güvenlik ve yangından korunma alanlarında dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan Intersec’e katıldı. 19-21 Ocak 2020 tarihleri arasında 50 ülkeden bin 100’ü aşkın firmanın katılımıyla Dubai’de düzenlenen fuarda Arma Kontrol, yüksek teknoloji ürünü bariyer ve yer tuzaklarını tanıttı.

 • Türkiye’deki en büyük hırsızlığı açıklıyoruz!

  Türkiye’deki en büyük hırsızlığı açıklıyoruz!

  Algı yönetimi ve hırsızlık nasıl oluyor? Hangi yöntemler kullanılıyor?

 • Ak Parti’yi eritecek büyük hata!

  Ak Parti’yi eritecek büyük hata!

  Ak Parti yıl sonunda yaptığı hatanın bedelini 2023 seçimlerinde ödeyecek!

 • Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi ve Büyük Veri | Şaban Dalaman

  Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi ve Büyük Veri | Şaban Dalaman

  Bilgisayar Mühendisi, Boğaziçi ve İstanbul Şehir Üni. Öğr. Görevlisi Şaban Dalaman, Evren Bolgün’ün moderatörlüğünü yaptığı Perspektif programına konuk olarak yapay zekayı, makine öğrenmesini ve büyük veriyi Ekotürk’te anlattı.

 • Mobilya sektörü için en büyük sınav online satış

  Mobilya sektörü için en büyük sınav online satış

  Türkiye’de 2019 yılında online mobilya satışları bir önceki yıla göre yalnızca yüzde 2 artarak 1 milyar lira seviyesini aştı. Dünya geneline göre 7 kat daha yavaş bir büyüme sergileyen online mobilya satışlarının, önümüzdeki yıllarda artırılması için çalışmalara devam ediliyor.

 • En Büyük Ekonomik Krize Hazır Olun !!! Selçuk Geçer

  En Büyük Ekonomik Krize Hazır Olun !!! Selçuk Geçer

  Ekonomik Kriz ve Dolar Şokuna Hazır Olun !!! Selçuk Geçer Kanalımızda sizler için ekonomi, politika, siyaset ve tartışma alanlarında videolar hazırlıyoruz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT, Ekonomik Krizler, Dünyadaki ve Türkiyedeki ekonomik gelişmeler, dolar,faiz,bankacılık,dolar,euro ve altın gibi konularda ekonomi haber videolarını Selçuk Geçer yorumluyor. 1994,2001 ve 2008 türkiye ekonomik krizleri, dünya ekonomi krizleri,merkez bankaları,fed, ABD ekonomisi,…

 • ‘Yaşam Döngüsü’ reklam filmine Kristal Elma’dan büyük ödül

  ‘Yaşam Döngüsü’ reklam filmine Kristal Elma’dan büyük ödül

  Allianz’ın ‘Yaşam Döngüsü’ filmi, bu yıl 31’incisi gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nda Film, TV, Sinema” kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

 • Dar gelirliye büyük sürpriz!

  Dar gelirliye büyük sürpriz!

  Asgari ücretliye, dar gelirliye haber var!

 • Kasım’da büyük indirim geliyor

  Kasım’da büyük indirim geliyor

  Modanın en gözde markalarında yüzde 80, moda dışında en çok sevilen teknolojik ürünler ve ev/yaşam ürünlerinde yüzde 70’e varan indirimler, e-ticaret kullanıcılarına sunulacak.

 • Dolarda Kurulan Büyük Pusu I Selçuk Geçer

  Dolarda Kurulan Büyük Pusu I Selçuk Geçer

  Dolarda Kurulan Büyük Pusu !!! Dolar dar bir bantta sıkışmış durumda. Doların yorumları, dolar nasıl düşer üzerine yoğunlaştı. Peki bundan sonra dolar ne olur ve dolar ne olacak? Ekonomist Selçuk Geçer dolar yorum videolarına devam ediyor ve aslında Türkiye ekonomisini büyük bir ekonomik kriz ortamına sürükleyebilecek bundan sonraki süreçte ekonomistleri de çok fazla tartıştıracak bir…

 • Ak Parti’ye büyük tokat! Ekonomi ve siyaset eskisi gibi olmayacak!

  Ak Parti’ye büyük tokat! Ekonomi ve siyaset eskisi gibi olmayacak!

  Yeni dönem başlıyor! Ekonomi ve siyasette neler olacak? Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut analiz ediyor…