Etiket: dev

 • Fatih Sondaj Gemisi’nin kulelerinin montajı tamamlandı, dev vincin sökümüne başlandı

  Fatih Sondaj Gemisi’nin kulelerinin montajı tamamlandı, dev vincin sökümüne başlandı

  Karadeniz’de sondaj faaliyeti gerçekleştirmek için İstanbul’dan Trabzon’a gelen Fatih Sondaj Gemisi’nin İstanbul Boğazı’ndan Karadeniz’e açılırken sökülen yaklaşık 60 metre yüksekliğinde 860 ton ağırlığında iki adet kulenin montajının tamamlanmasının ardından dev vincin sökümüne başlandı.

 • KÜRESEL DEV ŞİRKETLER YENİ KRİZ BEKLİYOR – EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 107 – 04.06.2020

  KÜRESEL DEV ŞİRKETLER YENİ KRİZ BEKLİYOR – EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 107 – 04.06.2020

  ekonomik kriz, ekonomist, ekonomi haberleri, ekonomi 2020, ekonomi, bitcoin, gümüş, altın, dolar, yeni ekonomi DÜNYANIN HABERİ 107. BÖLÜM KÜRESEL DEV ŞİRKETLER YENİ KRİZ BEKLİYOR – EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 107 – 04.06.2020 Türkiye ekonomisinde sorunlar var. Ancak bu yetmezmiş gibi dünya tarihinin en büyük küresel ekonomik krizi de başladı. 2020 Küresel Krizi’ni 2013’te Yazdığı…

 • 400 metrelik dev konteyner Çanakkale Boğazı’ndan geçti

  400 metrelik dev konteyner Çanakkale Boğazı’ndan geçti

  Çanakkale Boğazı’ndan, dünyanın en büyük konteyner gemileri arasında yer alan Panama bandıralı ‘MSC Hamburg’ adlı dev konteyner gemisi geçti.

 • 18 milyarlık dev projede düğmeye basılıyor

  18 milyarlık dev projede düğmeye basılıyor

  Türkiye’nin en büyük elektrik üretimi projelerinden biri olan Ilısu Barajı’nın altı tribününden ilki, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda hizmete alınıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katılacağı törene Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez de katılacak.

 • Irak’taki dev projede Assan Panel ürünleri kullanılacak

  Irak’taki dev projede Assan Panel ürünleri kullanılacak

  Sandviç panel sektörünün önemli kuruluşu Assan Panel, Irak’taki en büyük petrol rafinerisi projelerinden ‘Kerbela Rafineri’ projesine ürün ve hizmet sunduğunu duyurdu. Şirket, proje teslimatını 2020 yılı içinde gerçekleştirmeyi planlıyor.

 • Dev işsizlik dalgası yolda, nasıl tedbir alacağız?

  Dev işsizlik dalgası yolda, nasıl tedbir alacağız?

  Soru sormak için Linke : https://patreon.com/atillayesilada tıklayabilirsiniz. If you want to watch and listen to our videos in English, please click the link below: https://www.youtube.com/channel/UCKpFJB4GFiNkhmpVZQ_d9Rg Podcastler; Sesli olarak dinleme için https://open.spotify.com/show/1SK2Cikoj4KrVurKenU5eu tıklayabilirsiniz. Atilla Yeşilada Gündem Değerlendirmeleri İçin http://wedia.link/NcyZk tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Sohbetleri İçin http://wedia.link/vPbRU tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Analizleri İçin http://wedia.link/olj3e tıklayınız.…

 • Dev yolcu gemileri Akdeniz’e yöneldi

  Dev yolcu gemileri Akdeniz’e yöneldi

  Çin’de ortaya çıkan korona virüsü salgını nedeniyle dev yolcu gemileri rotalarını Akdeniz’e çevirdi. Dünyanın önde gelen kruvaziyer firmalarından Norwegian Cruise Line, Uzak Doğu’daki seferlerini iptal ederek gemilerinin yönünü Akdeniz’e çevirdi.

 • CIAT ve ALDAĞ A.Ş.’den dev iş birliği

  CIAT ve ALDAĞ A.Ş.’den dev iş birliği

  Türkiye’nin öncü iklimlendirme şirketlerinden ALDAĞ A.Ş., iklimlendirme sektörünün dünya çapındaki en önemli oyuncularından biri olan CIAT ile başladığı iş birliğini duyurmak üzere 28 Ocak 2020 tarihinde Çırağan Sarayı’nda bir lansman toplantısı gerçekleştirdi.

 • DEV KÜRESEL HEDGE FONLAR TEHLİKEDE, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 50 – 19.01.2020

  DEV KÜRESEL HEDGE FONLAR TEHLİKEDE, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 50 – 19.01.2020

  ekonomik kriz, ekonomist, ekonomi haberleri, ekonomi 2020, yeni ekonomi, bitcoin, gümüş, altın, dolar, dünya ekonomisi DÜNYANIN HABERİ 50. BÖLÜM DEV KÜRESEL HEDGE FONLAR TEHLİKEDE, EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 50 – 19.01.2020 Türkiye ekonomisinde ciddi sorunlar var. Ancak bu yetmezmiş gibi dünya da tarihin en büyük küresel ekonomik krizine doğru hızla ilerliyor. Bu süreçte klasik…

 • Dev projelere süper teşvik

  Dev projelere süper teşvik

  Türkiye’nin yerli otomobilde gösterdiği başarı, iş dünyasını cesaretlendirerek diğer dev projelerin önünü açtı. Vergi muafiyetlerinden bedava araziye kadar birçok desteği kapsayan süper teşvikler devam edecek

 • Sora Kozmetik Grup’tan iki markaya dev yatırım

  Sora Kozmetik Grup’tan iki markaya dev yatırım

  Kozmetik sektörünün önemli şirketlerinden Sora Kozmetik Grup, 2016 yılında kişisel bakım ve kozmetik ürünleri Morfose markasını satın almasının ardından, bu yıl bünyesine kattığı Alix Avien ile de renkli kozmetik sektörüne adım attı. Sora Kozmetik Grup CEO’su Salih Çıta, iki marka için 2020 yılında toplam 13 milyon dolarlık yatırım planladıklarını dile getirdi.

 • Çinli dev, 60’ın üzerinde ülkeden sonra Türkiye’de satışlara başlıyor

  Çinli dev, 60’ın üzerinde ülkeden sonra Türkiye’de satışlara başlıyor

  Sunvalley Group bünyesinde kaliteli, uygun fiyatlı elektronik ürünler sunan RAVPower, Taotronics ve VAVA markaları, Türkiye’de online satışlara başlıyor. Kulaklık, hoparlör, akıllı masa lambası ve powerbank başta olmak üzere kablo ve mobil aksesuar türlerinin olduğu ürün grubu, modern, rahat tasarımları ve yenilikçi teknolojisi ile Kasım ayı itibarıyla Türkiye pazarında tüketiciler ile buluşuyor.