Etiket: Düzenleme

 • BDDK’dan altın alımına düzenleme (Geri Sayım 22 Mayıs 2020)

  BDDK’dan altın alımına düzenleme (Geri Sayım 22 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Finansal Danışman Recep Atakan’dı. Atakan, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Merkez Bankası’nın faiz kararını, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Dış ticarette yeni düzenleme, Zonguldak Limanını hareketli günler bekliyor

  Dış ticarette yeni düzenleme, Zonguldak Limanını hareketli günler bekliyor

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri nedeniyle ihracat sevkiyatlarının olumsuz etkilenmemesi için bazı Ro-Ro seferlerinde TIR şoförlerinin tam izolasyonla gemiye binmesine izin verileceğini bildirdi. Açıklamanın Zonguldak Limanı’nda gemi ve tır hareketliliğinin yaşanması bekleniyor.

 • BDDK’dan yeni düzenleme (Geri Sayım 6 Mayıs 2020)

  BDDK’dan yeni düzenleme (Geri Sayım 6 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’ydu. Yeşiloğlu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, BDDK’dan yeni düzenlemeyi, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Kredi kartında iki düzenleme (Geri Sayım 30 Mart 2020)

  Kredi kartında iki düzenleme (Geri Sayım 30 Mart 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu Deniz Yatırım Stratejisti Orkun Gödek’ti. Gödek, ekonomi ve piyasalardaki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Enerji Fiyatlarında Yeni Bir Düzenleme Olacak mı? | Aylin Cevizci | 6 Ocak 2020

  Enerji Fiyatlarında Yeni Bir Düzenleme Olacak mı? | Aylin Cevizci | 6 Ocak 2020

  A1 Kapital Araştırma Uzmanı Aylin Cevizci, borsalardaki kaybı, günün en fazla kaybeden hisselerini, ulaştırma sektörü analizini ve birçok konuyu Murat Tufan ile Yatırım Dünyası’nda anlattı. #Ekotürk #Ekonomi #Dolar ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI:…