Etiket: Enterprise

 • Enterprise’dan sağlık çalışanlarına indirim

  Enterprise’dan sağlık çalışanlarına indirim

  Dünyanın önde gelen araç kiralama şirketlerinden olan Enterprise Türkiye, koronavirüs salgınıyla fedakarca mücadele eden sağlık çalışanları ve toplu taşıma yerine özel araçla mobilite ihtiyacını karşılamak isteyen herkes için indirimli kiralama imkanları sunduğunu duyurdu.

 • Enterprise, ücretsiz adrese teslim hizmetine başladı

  Enterprise, ücretsiz adrese teslim hizmetine başladı

  Koronavirüs (Covid-19) salgınına yönelik özel önlemler alan Enterprise Türkiye, toplu taşıma kullanmak istemeyen ve kiralama ofislerine gelmek istemeyenler için araçları talep edilen noktaya kadar ücretsiz teslim hizmetiyle getirmeye başladığını duyurdu. Şirket ayrıca, kilometre sınırlamalarını ortadan kaldırdı ve kiralanan araçların şehir içerisinde farklı ofislere ücretsiz olarak bırakılmasının da önünü açtı.

 • Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün – Parasal 2. Kısım – 31.12.2019

  Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün – Parasal 2. Kısım – 31.12.2019

  tv100 ekranlarında yayınlanan Parasal programının 2. kısmında Nazlı Bolak’ın konuğu Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün oldu. Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında. ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R tv100 uydu bilgileri: TÜRKSAT 4A Frekans: 12729 Sembol: 30000 Polarizasyon: V…