Etiket: Eski

 • Eski telefonlar sıfırlanacak

  Eski telefonlar sıfırlanacak

  Vodafone Türkiye’nin projesiyle eski telefonlar toplanacak. Pil, ekran, yazılım, dış yüzey yenilemesi yapılacak. Bunlar uygun fiyatla, garantili satışa sunulacak. Böylece yıllık 2 milyar dolarlık ithalatın en az yarısı önlenecek.

 • Altın Ne Zamanda Toparlanır, Eski Fiyatına Geri Gelir mi?

  Altın Ne Zamanda Toparlanır, Eski Fiyatına Geri Gelir mi?

  Perşembe ve Cuma günü gelen sert satışlardan sonra altın ons ve gram altın ne olur? Bundan sonra altın daha düşer mi? Altın buradan toparlanır mı? Geçmiş krizlerde altın nasıl hareket etti? Teknik analizle anlatmaya çalıştım. 100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Sanal Para ile Deneyin! http://bit.ly/sanalpyt SPL Düzey 3 lisansımı görüntülemek için: https://lsts.spl.com.tr/EmployeeUser/DigitalBadge/E62FD53F-7A5E-4666-B2C3-DB54F7F2D534 Analizde…

 • Esnafın eski telefonları çocuklar için kodlama sınıfına dönüşecek

  Esnafın eski telefonları çocuklar için kodlama sınıfına dönüşecek

  Vodafone, karbon ayak izini küçültme hedefiyle hayata geçirdiği ‘Bu Atıklar Kod Yazıyor’ projesi kapsamında yeni bir kampanya başlattı. Elektronik atık olarak toplanan eski cep telefonları ise geri dönüştürülecek ve elde edilen ekonomik gelirle, bilgisayar sınıfı olmayan bir okulda kodlama sınıfı açılacak.

 • Hong Kong Eski Lideri Leung Chun Ying Ekotürk’e konuştu!

  Hong Kong Eski Lideri Leung Chun Ying Ekotürk’e konuştu!

  💬Hong Kong Eski Lideri Leung Chun Ying: Protestocular tam demokrasi istiyor, bu Çin yönetiminden ayrılmak demek… Röportaj: Feyza Gümüşlüoğlu Twitter: @feyzasays

 • Matthew Bryza, Eski ABD Dışişleri Bakan Yrd. Ekotürk’e konuştu! | 22 Ekim 2019

  Matthew Bryza, Eski ABD Dışişleri Bakan Yrd. Ekotürk’e konuştu! | 22 Ekim 2019

  Türkiye-ABD ilişkileri son dönemde neler oldu? ABD’nin Orta Doğu siyaseti değişti mi? Trump ve Putin görüşmesinden ne sonuç çıkacak? Eski ABD Dışişleri Bakan Yrd. Matthew Bryza, Gözde Özköseoğlu’nun sunduğu Küresel Bakış programına katılarak ABD ilişkileriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.