Etiket: EvdeHayatVar

 • BiP ile görüşmeler 2 ayda 33 kat arttı

  BiP ile görüşmeler 2 ayda 33 kat arttı

  Koronavirüs salgını sebebiyle evde kalan veya evden çalışan çalışanlar tarafından büyük ilgi gördüğünü ve indirilme sayısının 45 milyona ulaştığını belirten Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, “BiP’te görüntülü görüşme süresi 3 kat arttı, grup görüntülü görüşme süresi ise 33 kat artışla zirve yaptı.” dedi.

 • Turkcell Superonline ev internetinin hızını katladı

  Turkcell Superonline ev internetinin hızını katladı

  Turkcell Superonline evden çalışma ve evden eğitim sürecinde interneti yoğun olarak kullanan fiber müşterileri için en düşük indirme hızını 50 Mbps’ye, yükleme hızını ise dört kat artırarak 20 Mbps’ye çıkardı. Bu sayede fiber kullanıcıları işlerini daha hızlı yapabilecek, öğretmen ve öğrenciler birbirleri ile daha hızlı dosya paylaşabilecek.

 • Murat Erkan 5 bin Turkcell çalışanı ile video konferansla toplantı yaptı

  Murat Erkan 5 bin Turkcell çalışanı ile video konferansla toplantı yaptı

  Turkcell güçlü altyapısı ile son dönemin en yüksek katılımlı toplantılarından birini gerçekleştirdi. Genel Müdür Murat Erkan, #EvdeHayatVar kapsamında mesailerini evden sürdüren yaklaşık 5 bin Turkcell çalışanıyla canlı video konferansta buluştu.

 • Turkcell Dergilik’te ‘Evde kalanlar’ için 300’den fazla ücretsiz yayın

  Turkcell Dergilik’te ‘Evde kalanlar’ için 300’den fazla ücretsiz yayın

  Turkcell, #EvdeHayatVar kampanyasına destek kapsamında bu günleri daha çok okuyarak değerlendirmek isteyenler için Dergilik ücretsiz okunabilen yayın sayısını 300’ün üzerine çıkardı. Ücretsiz dergiler içinde bulunan birçok popüler derginin Nisan’da çıkacak yeni sayıları da bu özel fırsata dahil olacak.