Etiket: evi

 • Öğrenci evi alana KDV indirimi

  Öğrenci evi alana KDV indirimi

  Gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın başlattığı ve geçen yıl sona eren KDV indirimi teşvikini devam ettirme kararı aldı.

 • Öğrenci evi projesinde 30 ünitelik satış

  Öğrenci evi projesinde 30 ünitelik satış

  Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nün yanında yer alan yatırım amaçlı öğrenci projesinde geçen ay 30 ünite satışı gerçekleştirildi.

 • ‘Devletin konut desteği ‘öğrenci evi’ satışlarını artıracak’

  ‘Devletin konut desteği ‘öğrenci evi’ satışlarını artıracak’

  Devletin ilk kez ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu desteklerin artması, alternatif gayrimenkul sektörünü de hareketlendireceği belirtiliyor. Erkanlı Holding’in Genel Müdürü Evrim Karayel, ev sahibi olmak için ‘Konut Hesabı’ aracılığıyla birikim yapanlara devletin bu yıl sunduğu 30 bin TL’lik desteğin yatırımcılar tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyleyerek, “Devletin konut desteği ‘öğrenci evi’ satışlarını artıracak” dedi.

 • Yatırım amaçlı öğrenci evi projesinde yeni fırsat

  Yatırım amaçlı öğrenci evi projesinde yeni fırsat

  Yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, Kasım ayına özel bir kampanya hazırlayarak, yatırımcılara yüzde 10 peşin ve 50 ay vadeyle bin 644 TL’lik taksitlerle öğrenci evi sahibi olma imkânı sunuyor.