Etiket: Fırat

 • Fırat Aslanbaş: ‘2020 Türkiye’nin büyüme yılı olabilir’

  Fırat Aslanbaş: ‘2020 Türkiye’nin büyüme yılı olabilir’

  İş adamı Fırat Aslanbaş, 2020 yılının Türkiye’nin büyüme yılı olacağını söyledi. Türkiye ve dünya ekonomisinin 2019 yılı verileri üzerinden değerlendirmede bulunan Aslanbaş, 2018-2019 yılında yaşanan kur şokları ve akabinde yaşanan uluslararası krizlerin piyasalar da bir daralmaya yol açtığını anımsattı.

 • Fırat Aslanbaş, Otomotiv sektörünü değerlendirdi

  Fırat Aslanbaş, Otomotiv sektörünü değerlendirdi

  Ankara’da otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve şehrin sevilen iş adamlarından Fırat Aslanbaş, yaptığı açıklamalar ve iş dünyasındaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

 • Küresel Gelişmeler Piyasaları Ne Yönde Etkiledi? | Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman,Ömer Fırat Gencal

  Küresel Gelişmeler Piyasaları Ne Yönde Etkiledi? | Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman,Ömer Fırat Gencal

  Işık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, Finans Uzmanı Ömer Fırat Gencal, Ali Değermenci ile Yeni Dünya Düzeni’ne katılarak; ABD’nin siyasi politikasını, ekonomiye yön veren haber başlıklarının küresel piyasalara etkisini, ABD-Çin Ticaret Anlaşmasını ve birçok konuyu Ekotürk’te değerlendirdi. #Ekotürk #AliDeğermenci #YeniDünyaDüzeni ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/…