Etiket: Gaziantep

 • Belediyenin Projesi Çiftçinin Yüzünü Güldürdü! Oğuzeli Narının Değeri 5’e Katlandı – TGRT Haberi

  Belediyenin Projesi Çiftçinin Yüzünü Güldürdü! Oğuzeli Narının Değeri 5’e Katlandı – TGRT Haberi

  Celal Toprak ile İş Dünyası’nın bu haftaki konuğu Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç oldu. TGRT Haber Ekonomi Müdürü Celal Toprak soruyor, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç cevaplıyor. Yerel yönetimlerde inovatif çalışmalar yapılıyor? Oğuzeli’nde coğrafi işaretli ürünler Kentlerin kalkınmasında yenilenebilir enerjinin önemi Gastronominin kentlere katkıları neler? #işdünyası #gaziantep #oğuzeli #celaltoprak TGRT HABER CANLI YAYINI:…

 • GAZDAŞ’tan Gaziantep bölgesindeki müşterilerine online hizmet

  GAZDAŞ’tan Gaziantep bölgesindeki müşterilerine online hizmet

  GAZDAŞ, dünya ve Türkiye çapında alınan sağlık önlemleri çerçevesinde mümkün olan en az kişi ile temasın sağlanması ve yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılma riskini en aza indirmek için Gaziantep bölgesindeki müşterilerini alternatif abonelik kanalları hakkında SMS, e-posta, broşür ve poster ile bilgilendirerek işlemlerini online platformlardan yapmaları için yönlendiriyor.

 • Eaton Teknoloji Karavanı Gaziantep’e uğradı

  Eaton Teknoloji Karavanı Gaziantep’e uğradı

  Güç Yönetimi Şirketi Eaton’nın tüm Dünyayı dolaşan Teknoloji Karavanı 11-14 Şubat tarihleri arasında Gaziantep’e uğradı.

 • Gaziantep Lider Kadınlar Zirvesi | Part 1 | 2019

  Gaziantep Lider Kadınlar Zirvesi | Part 1 | 2019

  Kadın istihdamı nasıl artırılabilir? Girişimci kadınlar nasıl desteklenebilir? Gaziantep Lider Kadınlar Zirvesi’nde birbirinden önemli isimler Ekotürk moderatörü Özlem Dalga’nın sunduğu Kapanış Raporu programında anlattı. #Ekotürk #Gaziantep #GaziantepLiderKadınlarZirvesi ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1 Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com

 • Gaziantep Tanıtım Günleri 10-13 Ekim’de Maltepe’de

  Gaziantep Tanıtım Günleri 10-13 Ekim’de Maltepe’de

  İstanbul Gaziantep Dernekleri Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gaziantep Tanıtım Günleri 10-13 Ekim tarihleri arasında Maltepe Sahilinde 5’inci defa kapılarını aralayacak.