Etiket: geleceğin

 • GELECEĞİN MESLEKLERİ, MINIDOCU 10. BÖLÜM

  GELECEĞİN MESLEKLERİ, MINIDOCU 10. BÖLÜM

  MINIDOCU 10. BÖLÜM Yapım: Erkan Öz – Hakkı Öz Sunum: Hakkı Öz GELECEĞİN MESLEKLERİ geleceğin meslekleri, çöp, üç boyutlu yazıcı, organ nakli, 3D Printer, 3d printer, 3dprinter, blockchain, DLT, tekonoloji Tarihi antik çağlara kadar giden Anneler Günü kutlamaları bugünkü şeklini nasıl aldı? Kurucusu anneler gününü sonradan neden kaldırmak istedi? Kısa ve öz belgeseller üretiyoruz. Amacımız…

 • ‘Salgın geleceğin çalışma modeline geçmemizi 10 yıl hızlandırdı’

  ‘Salgın geleceğin çalışma modeline geçmemizi 10 yıl hızlandırdı’

  Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemlerle pek çok şirket uzaktan çalışma modeline geçiş yaptı. Çalışanların sağlığını korumak ve salgının daha fazla yayılmasını önlemek için alınan bu kararların yanı sıra çalışan verimliliği de akıllarda soru işareti oluşturuyor.

 • Geleceğin güçlü, çalışan kadınlarına umut oldu

  Geleceğin güçlü, çalışan kadınlarına umut oldu

  DeFacto, bir yıl önce hayata geçirdiği Kumaştan Hayaller projesi ile yüzlerce kız çocuğunun hayatına dokundu. 16 ildeki 35 meslek lisesinde moda tasarım ve çocuk gelişimi bölümlerinde okuyan kız öğrenciler, kumaşları hayalleriyle işleyerek kanser tedavisi gören yüzlerce çocuğa umut oldular.

 • Otomotivin liderleri geleceğin trendlerini CEO Club’ta konuştu

  Otomotivin liderleri geleceğin trendlerini CEO Club’ta konuştu

  İş dünyasının geleneksel buluşma noktalarından CEO Club’ın ‘Otomotivin Geleceği Buluşması’ kapsamında sektöre yön veren kuruluşlarının temsilcileri, yeni trendleri ve sektörü nasıl bir geleceğin beklediğini ele aldı.