Etiket: Geri

 • Dolarda Kâbus Geri Geliyor!

  Dolarda Kâbus Geri Geliyor!

  Merkez Bankası’nın son verilerine göre ekonomide ödemeler dengesi sorunu büyürken kurun tetikleneceği günler uzakta değil! Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum…

 • Mayıs’ta 4.5 milyon kişiye ödeme (Geri Sayım 12 Haziran 2020)

  Mayıs’ta 4.5 milyon kişiye ödeme (Geri Sayım 12 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güben’in konuğu Ata Portföy Genel Müdürü Mehmet Gerz’di. Gerz, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, küresel borsalardaki sert düşüşü, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Kıdem tazminatına karma model (Geri Sayım 11 Haziran 2020)

  Kıdem tazminatına karma model (Geri Sayım 11 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Nilüfer Sezgin’di. Sezgin, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, döviz ve altındaki son durumu ve kıdem tazimnatına getirilmesi düşünülen karma modeli değerlendirdi.

 • İstihdam Kalkanı Paketi (Geri Sayım 10 Haziran 2020)

  İstihdam Kalkanı Paketi (Geri Sayım 10 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu HSBC Türkiye Portföy Yönetimi Stratejisti İbrahim Aksoy’du. Aksoy, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı İstihdam Kalkanı Paketi’ni, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Merkez Bankası faiz indirimine devam eder mi? (Geri Sayım 9 Haziran 2020)

  Merkez Bankası faiz indirimine devam eder mi? (Geri Sayım 9 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Coface Ekonomisti Selim İyigün’dü. İyigün, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Merkez Bankası’ndan yeni adım (Geri Sayım 8 Haziran 2020)

  Merkez Bankası’ndan yeni adım (Geri Sayım 8 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’ydu. Yeşiloğlu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarını, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • İmece geri döndü, 100 milyon doların üzerinde bir para yurtta kaldı

  İmece geri döndü, 100 milyon doların üzerinde bir para yurtta kaldı

  Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yıllardır Gürcistan’dan gelen çay işçileri tarafından toplanan yaş çayın bu yıl Korona Virüs salgını tedbirleri kapsamında sınır kapılarının kapatılması sonucu yöre insanı tarafından imece usulü ile toplanmaya başlaması ile hem çayın kalitesinin arttığı hem de 100 milyon dolar üzerinde bir paranın yurtta kaldığı belirtildi.

 • Mayıs ayı enflasyon rakamları (Geri Sayım 4 Haziran 2020)

  Mayıs ayı enflasyon rakamları (Geri Sayım 4 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Arda Tunca’ydı. Tunca, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Mayıs ayı enflasyon rakamlarını, akaryakıttaki indirimi, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Mayıs’ta ihracat 9,9 milyar Dolar (Geri Sayım 3 Haziran 2020)

  Mayıs’ta ihracat 9,9 milyar Dolar (Geri Sayım 3 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Garanti Yatırım Araştırma Koordinatörü Tufan Cömert’ti. Cömert, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Mayıs ayı enflasyonunu, kredi paketlerini, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • İstanbul’un Mayıs enflasyonu (Geri Sayım 2 Haziran 2020)

  İstanbul’un Mayıs enflasyonu (Geri Sayım 2 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu, Turşucu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, İstanbul’un Mayıs ayı enflasyonunu, kamu bankaları tarafından çıkarılan yeni kredi paketlerini, döviz ve altındaki son durumu değerlendiriyor.

 • Kamu bankalarından yeni kredi paketi (Geri Sayım 1 Haziran 2020)

  Kamu bankalarından yeni kredi paketi (Geri Sayım 1 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan’dı. Manukyan, kamu bankaları tarafından çıkarılan yeni kredi paketini, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • ABD-Çin gerilimi büyüyor (Geri Sayım 29 Mayıs 2020)

  ABD-Çin gerilimi büyüyor (Geri Sayım 29 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erhan Aslanoğlu’ydu. Aslanoğlu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, ABD ile Çin arasındaki büyüyen gerilimi, virüsün ekonomilere etkisini, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Yeni destek paketi geliyor (Geri Sayım 28 Mayıs 2020)

  Yeni destek paketi geliyor (Geri Sayım 28 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Stratejist Orkun Gödek’ti. Gödek, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, normalleşmenin ekonomiye etkisiyle döviz ve altındaki son durumu ve yeni ekonomi paketini değerlendirdi.

 • Normalleşme verilere ne zaman yansır? (Geri Sayım 27 Mayıs 2020)

  Normalleşme verilere ne zaman yansır? (Geri Sayım 27 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu İKÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr. Sinan Alçın’dı. Alçın, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, normalleşmenin ekonomiye etkisiyle döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • BDDK’dan altın alımına düzenleme (Geri Sayım 22 Mayıs 2020)

  BDDK’dan altın alımına düzenleme (Geri Sayım 22 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Finansal Danışman Recep Atakan’dı. Atakan, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Merkez Bankası’nın faiz kararını, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Salgınla mücadele destekleri (Geri Sayım 21 Mayıs 2020)

  Salgınla mücadele destekleri (Geri Sayım 21 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat Sağman’dı. Sağman, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarını, Merkez Bankası’nın faiz kararı beklentisini, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Akaryakıta çifte zam (Geri Sayım 20 Mayıs 2020)

  Akaryakıta çifte zam (Geri Sayım 20 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu. Turşucu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, akaryakıta getirilen çifte zammı, Merkez Bankası’nın faiz kararı beklentisini, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • MB faiz kararı Perşembe açıklanacak (Geri Sayım 18 Mayıs 2020)

  MB faiz kararı Perşembe açıklanacak (Geri Sayım 18 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Dünya Gazetesi Temsilcisi Hakan Güldağ’dı. Güldağ, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, salgın sonrası ekonomik beklentileri, ekonomilerdeki normalleşme takvimlerini, piyasalardki ikinci dalga endişesini, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Dolar / TL Geri Çekilmeye Devam Eder mi?

  Dolar / TL Geri Çekilmeye Devam Eder mi?

  Borsada hangi seviyeler öne çıkar? Olası swap anlaşması dolar / tl’yi nasıl etkiler? Dolar geri çekilmeye devam eder mi? Altın ve para piyasaları uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, Doğaner danışmanlık kurucusu Dr. Berra Doğaner, Bilgi üniversitesi öğr. üyesi Prof. Dr. Ege Yazgan ve fon yöneticisi Şebnem Uysal, Murat Tufan’ın moderatörlüğündeki Paratoner programının konuğu oldular. #Ekotürk #Ekonomi…

 • Sanayi üretimi Mart’ta geriledi (Geri Sayım 15 Mayıs 2020)

  Sanayi üretimi Mart’ta geriledi (Geri Sayım 15 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu Ekonomist Dr. İsmet Demirkol’du. Demirkol, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, sanayi üretimi ve salgın sonrası ekonomik beklentileri değerlendirdi.

 • Ekonomilerde virüs etkisi (Geri Sayım 14 Mayıs 2020)

  Ekonomilerde virüs etkisi (Geri Sayım 14 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Portföy Yöneticisi Mehmet Gerz’di. Gerz, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Fed Başkanı Powell’ın açıklamalarını, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarını, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Sigarada ÖTV artışı (Geri Sayım 13 Mayıs 2020)

  Sigarada ÖTV artışı (Geri Sayım 13 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu İş Portföy Genel Müdür Yardımcısı Nilüfer Sezgin’di. Sezgin, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, sigaradaki ÖTV artışını, geçici vergiye getirilen süre uzatımını, ABD’de yeni teşvik paketini, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Bazı ürünlere ek gümrük vergisi (Geri Sayım 12 Mayıs 2020)

  Bazı ürünlere ek gümrük vergisi (Geri Sayım 12 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Tacirler Yatırım Başekonomisti Özlem Bayraktar Gökşen’di. Gökşen, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, kamu bankalarının sermayelerinin artırılmasını, bazı ürünlere ek gümrük vergisi getirilmesini, Şubat ayı işsizlik verilerini, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • İşsizlik rakamları belli oluyor (Geri Sayım 11 Mayıs 2020)

  İşsizlik rakamları belli oluyor (Geri Sayım 11 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu’ydu. Aslanoğlu, ekonomi ve piyasalardaki virüs etkisini, BDDK’nın manipülasyon açıklamasını, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Merkez bankalarıyla swap görüşmeleri (Geri Sayım 8 Mayıs 2020)

  Merkez bankalarıyla swap görüşmeleri (Geri Sayım 8 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Koç Ünv. Öğr. Üyesi Prof. Selva Demiralp’tı. Demiralp, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, dış ticaretteki salgın etkisini, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • TL’ye manipülatif atak incelemesi (Geri Sayım 7 Mayıs 2020)

  TL’ye manipülatif atak incelemesi (Geri Sayım 7 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Arda Tunca ve Ata Yatırım Direktörü Cem Tözge’ydi. Tunca ve Tözge, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, TL’ye manipülatif atak incelemesini, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarını, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • BDDK’dan yeni düzenleme (Geri Sayım 6 Mayıs 2020)

  BDDK’dan yeni düzenleme (Geri Sayım 6 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’ydu. Yeşiloğlu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, BDDK’dan yeni düzenlemeyi, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Kısa çalışma ödemeleri başlıyor (Geri Sayım 5 Mayıs 2020)

  Kısa çalışma ödemeleri başlıyor (Geri Sayım 5 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu. Turşucu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, dış ticaretteki salgın etkisini, Nisan ayı enflasyon rakamlarını, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Ticaret savaşı virüs savaşına dönüşür mü? (Geri Sayım 4 Mayıs 2020)

  Ticaret savaşı virüs savaşına dönüşür mü? (Geri Sayım 4 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu istanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Alçın ve Gedik Yatırım-Yatırım Danışmanlığı Müdürü Üzeyir Doğan’dı. Alçın ve Doğan, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Nisan ayı enflasyon beklentisini, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarını, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Enflasyon raporu bugün açıklanacak (Geri Sayım 30 Nisan 2020)

  Enflasyon raporu bugün açıklanacak (Geri Sayım 30 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Finansal Danışman Egemen Kaya’ydı. Kaya, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, enflasyon raporu beklentisini, döviz ve altındaki son durumu konuşuyor.

 • Salgın sonrası ekonomik tedbirler (Geri Sayım 29 Nisan 2020)

  Salgın sonrası ekonomik tedbirler (Geri Sayım 29 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu TÜrk Elektronik Para Ekonomisti Semra Demircioğlu’ydu. Demircioğlu, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, salgın sonrası alınacak ekonomik tedbirleri, döviz ve altındaki son durumu değerlendiriyor.

 • Virüs ekonomik rakamlara nasıl yansıyacak? (Geri Sayım 28 Nisan 2020)

  Virüs ekonomik rakamlara nasıl yansıyacak? (Geri Sayım 28 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı Özlem Derici Şengül’dü. Şengül, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, virüsün ekonomik rakamlara nasıl yansıyacağını, Perşembe günü açıklanacak enflasyon raporu beklentisini ve bu hafta açıklanacak Fed ve Avrupa Merkez Bankası faiz kararı beklentisini değerlendirdi.

 • Virüse karşı ekonomik tedbirler (Geri Sayım 27 Nisan 2020)

  Virüse karşı ekonomik tedbirler (Geri Sayım 27 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Deniz Yatırım Stratejisti Orkun Gödek’ti. Gödek, Coronavirüs’e karşı alınan ekonomik tedbirleri değerlendirdi.

 • Virüse karşı ekonomik önlemler (Geri Sayım 24 Nisan 2020)

  Virüse karşı ekonomik önlemler (Geri Sayım 24 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Mert Yılmaz’dı. Yılmaz, virüse karşı alınan ekonomik önlemleri değerlendirdi.

 • BORSA İSTANBUL’DA GERİ ÇEKİLMELER BAŞLAR MI?

  BORSA İSTANBUL’DA GERİ ÇEKİLMELER BAŞLAR MI?

  BORSADA HANGİ SEVİYELER ÖNE ÇIKAR? CENK AKYOLDAŞ’DAN HİSSE ANALİZLERİ! EKOTÜRK ARAŞTIRMA CENK AKYOLDAŞ, EKOTÜRK EKRANLARINDA KUTAY KORAP’IN MODERATÖRLÜĞÜNDEKİ BEKLENTİ RAPORU’NA CANLI BAĞLANTI YOLUYLA KONUK OLDU. 📈📉 BIST 100 📈📉 TÜPRAŞ HİSSE ANALİZİ #BİST100 #BORSAİSTANBUL #TÜPRAŞHİSSEANALİZİ OLASI FAİZ İNDİRİMİ TL VARLIKLARINI NASIL ETKİLER? UMUT: DOLARDA 7,20 TL BANDINA DOĞRU HAREKETLENME GERÇEKLEŞEBİLİR YATIRIMIM.COM HAZİNE MD. EREN CAN…

 • Gözler Merkez Bankası’nın faiz kararında (Geri Sayım 22 Nisan 2020)

  Gözler Merkez Bankası’nın faiz kararında (Geri Sayım 22 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat Sağman’dı. Sağman, Merkez Bankası’nın alacağı faiz kararını değerlendiriyor.

 • Petrolde tarihi gün (Geri Sayım 21 Nisan 2020)

  Petrolde tarihi gün (Geri Sayım 21 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu Integral yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu. Turşucu, ilk kez eksiye inen ABD ham petroldeki durumu değerlendiriyor.

 • Coronavirüs’e karşı ekonomik önlemler (Geri Sayım 20 Nisan 2020)

  Coronavirüs’e karşı ekonomik önlemler (Geri Sayım 20 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ata Portföy Genel Müdürü Mehmet Gerz’di. Gerz, Merkez Bankası’nın Coronavirüs’e karşı aldığı ekonomik önlemleri değerlendirdi.

 • 70 Cent Kâbusu Geri Geliyor!

  70 Cent Kâbusu Geri Geliyor!

  Merkez Bankası rezervlerinde kritik gelişme! Zayıf rezervler TL’ye saldırı ihtimalini artırıyor. 70 Cent Olayı nedir? Rezervlerde son durum nedir?

 • BDDK’dan ”sermaye yeterlilik” düzenlemesi (Geri Sayım 17 Nisan 2020)

  BDDK’dan ”sermaye yeterlilik” düzenlemesi (Geri Sayım 17 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ege Yazgan’dı. Yazgan, BDDK’nın yeni düzenlemesini, altındaki yükselişi ve ekonomideki virüs etkisini değerlendirdi.

 • IMF’den yeni önlem (Geri Sayım 16 Nisan 2020)

  IMF’den yeni önlem (Geri Sayım 16 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu finansal danışman Recep Atakan’dı. Atakan, IMF’nin yeni önlemlerini, altındaki yükselişi ve ekonomideki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Altında rekor yürüyüşü sürüyor (Geri Sayım 15 Nisan 2020)

  Altında rekor yürüyüşü sürüyor (Geri Sayım 15 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Dünya Gazetesi Temsilcisi hakan Güldağ’dı. Güldağ, Meclis’e sunulan yeni ekonomi paketini ve altının rekor yürüyüşünü değerlendirdi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bankalara tepki (Geri Sayım 14 Nisan 2020)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bankalara tepki (Geri Sayım 14 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’ydu. Yeşiloğlu, gram altındaki rekoru, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını ve ekonomideki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Virüse karşı ekonomik önlemler (Geri Sayım 13 Nisan 2020)

  Virüse karşı ekonomik önlemler (Geri Sayım 13 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Tacirler Yatırım Başekonomisti Özlem Bayraktar Gökşen’di. Gökşen, virüse karşı alınan ekonomik önlemleri değerlendirdi.

 • Enflasyon beklentileri değişti mi?(Geri Sayım 10 Nisan 2020)

  Enflasyon beklentileri değişti mi?(Geri Sayım 10 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Nilüfer Sezgin’di. Sezgin, ekonomi ve piyasalardaki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Çin’deki toparlanma ne ifade ediyor? (Geri Sayım 9 Nisan 2020)

  Çin’deki toparlanma ne ifade ediyor? (Geri Sayım 9 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Alçın’dı. Alçın, ekonomi ve piyasalardaki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Ekonomilerde normale dönüş ne kadar sürer? (Geri Sayım 8 Nisan 2020)

  Ekonomilerde normale dönüş ne kadar sürer? (Geri Sayım 8 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu beykent Üniversitesi Rektörü Murat Ferman’dı. Ferman, ekonomi ve piyasalardaki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Gram altın 354 TL ile rekor kırdı (Geri Sayım 7 Nisan 2020)

  Gram altın 354 TL ile rekor kırdı (Geri Sayım 7 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu. Turşucu, gram altındaki rekoru, benzine yapılan 15 kuruşluk zammı, ekonomi ve piyasalardaki virüs etksini değerlendirdi.