Etiket: hale

 • Türkiye dış şoklara karşı nasıl korunaklı hale gelir?

  Türkiye dış şoklara karşı nasıl korunaklı hale gelir?

  Ekonomist Merve Hande Akmehmet ile artan riskler karşısında sürdürülebilir politikaların önemini konuştuk. İdlib’de yaşanan gerilim Türkiye ekonomisi için ne anlama geliyor? Türkiye ekonomisinde ileriye dönük olarak hangi adımlar atılmalı? Sürdürülebilir olmayan politikalar ekonomiyi dış şoklara karşı daha mı kırılgan yapıyor?

 • Hale Caneroğlu ile Mutlu Zamanlarda Mutluluk Peşinde | Hande Kazanova

  Hale Caneroğlu ile Mutlu Zamanlarda Mutluluk Peşinde | Hande Kazanova

  Hale Caneroğlu, yazdığı yeni kitabıyla Hande Kazanova’nın sunduğu Akşam Sohbetleri programının konuğu oldu. Hale Caneroğlu, her şey bahane mutluluk şahane. Ekotürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1 Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/ Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim: info@ekoturk.com #HaleCaneroğlu #HandeKazanova

 • ‘Isı pompaları tasarruf miktarlarıyla da tüketicinin tercihlerini belirler hale geldi’

  ‘Isı pompaları tasarruf miktarlarıyla da tüketicinin tercihlerini belirler hale geldi’

  Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, iklimlendirmede kullanılan ısı pompalarının, fosil yakıtların hakimiyetine son veren çevreci özelliklerinin yanı sıra sağladığı tasarruf miktarlarıyla da tüketicinin tercihlerini belirler hale geldiğini söyledi.