Etiket: Hazır

 • Turizmci hazır, tatilcileri bekliyor

  Turizmci hazır, tatilcileri bekliyor

  Turizmci Yavuz Torunoğullar, ”Turizmde 2020 için rezervasyon yok ama iptal eden, fikrini değiştiren insanlardan 2021 için çok büyük bir talep var” dedi.

 • Antalya’da kapalı olan oteller 2020 sezonuna hazır

  Antalya’da kapalı olan oteller 2020 sezonuna hazır

  Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’da milyonlarca turisti ağırlayan oteller, korona virüsle mücadele kapsamında kontrollü olarak normalleşme sürecine girmeye hazırlanıyor. 2020 sezonu planlamalarını yapmaya başlayan otellerin havuz başı ile sahillerdeki şezlonglar ve restoranlardaki masalar gibi ortak kullanım alanları da sosyal mesafe kurullarına göre dizayn ediliyor.

 • İş Dünyası Yeni Normalleşme Sürecine Ne Kadar Hazır?

  İş Dünyası Yeni Normalleşme Sürecine Ne Kadar Hazır?

  Hande Demirel’in hazırlayıp sunduğu C-Suite programının bu haftaki konukları Bera Holding YKB Ali Rıza Alaboyun ve Golf Dondurma CEO’su Ergun Akkaya. C – Suite her çarşamba 20.30’da Ekoturktv’de.. #Ekotürk #Pandemi #İşDünyası ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi,…

 • Türkiye ekonomisi krize hazır mıydı?

  Türkiye ekonomisi krize hazır mıydı?

  Prof. Yalçın Karatepe ve Dr. Murat Kubilay’a, Türkiye’nin dünyayı etkisi altına alan krize nasıl yaklandığını sorduk. Türkiye ekonomisi krize hazırlıklı mıydı? Ekonominin güçlü ve zayıf noktaları neler? Böylesi bir küresel krize hazırlık olmak mümkün mü?

 • Turizmde normalleşme haritası hazır

  Turizmde normalleşme haritası hazır

  Son dönemlerde en çok tartışılan konulardan biri de Türkiye’nin turizm alanındaki normalleşme süreci. Bu kapsamda sektörler eylem planlarını yaptı ve cari açığın ilacı olan turizm sektörü de kendi yol haritasını hazırladı.

 • Gıda Şokuna Hazır Olun!

  Gıda Şokuna Hazır Olun!

  Gıda konusunda sıkıntılı haberler geliyor! Birleşmiş Milletler gıda fiyatlarının varacağı seviyeler hakkında tüm ülkeleri uyardı. Türkiye gıda konusunda ne durumda? Neden büyük bir şok geliyor?

 • Ürkütücü Rakamlara Hazır Olun!

  Ürkütücü Rakamlara Hazır Olun!

  Gelen rakamlar sıkıntılı günleri işaret ederken çaresiz değiliz! İşte yaklaşan iktisadi dalga ve çözüm önerileri…

 • Türk Telekom ‘kesintisiz iletişim’e hazır

  Türk Telekom ‘kesintisiz iletişim’e hazır

  Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Her koşulda iletişim ağının ayakta kalması gerektiğinin bilinci ile kesintisiz iletişimi sağlamak adına Türkiye’nin telekom sektörünün lideri olarak üzerimize düşeni büyük bir özveri ile yapıyoruz” dedi.

 • Ekonomi bir operasyona hazır mı? TL’nin global algısı nasıl? Korona dünyayı nasıl etkiler?

  Ekonomi bir operasyona hazır mı? TL’nin global algısı nasıl? Korona dünyayı nasıl etkiler?

  Ekonomist Merve Hande Akmehmet ile artan riskler karşısında Türkiye ekonomisini konuştuk. Yaşanan şoklar karşısında dolar kurundaki seviyeleri nasıl görüyorsunuz? BDDK tarafından alınan swap kararı TL algısını nasıl etkiliyor? Koronavirüsü dünya ekonomisini nasıl etkileyecek?

 • Piyasalarda büyük çalkantıya hazır mısınız?

  Piyasalarda büyük çalkantıya hazır mısınız?

  Yeni Yıl piyasalar açsından hiç de umulduğu gibi başlamadı. ABD’nin General Kasım Süleymani’yi öldürtmesi ardından patlak veren koronavirüs salgını yatırımcıların hesaplarını bozdu. Türkiye’de ise İdlib’te Esad ve Rusya’yla yükselen gerginlik, beklentileri aşan enflasyon ve hala başımızda Demokles’in kılıcı gibi sallanan ABD yaptırımları yüksek türbülans döneminin öncü göstergesi olabilir. Tüm riskli varlıklardan uzun soluklu bir kaçış…

 • Türkiye korona virüsüne hazır mı? – Parasal – 2.Kısım – 4 Şubat 2020 – Ayşe Ünal

  Türkiye korona virüsüne hazır mı? – Parasal – 2.Kısım – 4 Şubat 2020 – Ayşe Ünal

  Nazlı Bolak’ın sunumuyla Parasal’da bugün Ayşe Ünal ile birlikte “İlaç sektöründe istihdam, Türkiye’de ilaç ithalatı, ilaç sektöründe yerli üretim, ilaç sektörünün 2020 hedefleri” konuları hakkında konuştuk. Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında. ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R tv100…

 • Mercedes-Benz, yeni yapılanmasıyla 2020’ye hazır

  Mercedes-Benz, yeni yapılanmasıyla 2020’ye hazır

  Türkiye’deki 52. yılını geride bırakan Mercedes-Benz Türk, 2020 itibarıyla faaliyetlerini yeni yapılanması ile sürdürüyor. Şirket, 2019 yılında kamyon ve otobüs pazarında gelenekselleşen liderliğini korudu. Türkiye’de ürettiği kamyon ve otobüsleriyle 2019 yılında ülke ekonomisine sağladığı ihracat geliri 1,3 milyar euroya yaklaştı.

 • Dolar Şoku ve Ekonomik Krize Hazır Olun !!!

  Dolar Şoku ve Ekonomik Krize Hazır Olun !!!

  Dolar Şoku ve Ekonomik Krize Hazır Olun !!! Ekonomist selçuk geçer Türkiye ekonomisi açısından çok önemli olan merkez bankası faiz kararının dolar kuru üzerindeki etkilerini, dolar yorum ve dolar yorumlarında değerlendiriyor. Dolar ne kadar olacak, dolar ne olur ve dolar baskısı ekonomik kriz 2020 de nasıl ve neden ortaya çıkar konusunu değerlendiriyor. Ayrıntılar selçuk geçer…