Etiket: Holding

 • Kibar Holding’ten koronavirüs dayanışmasına destek

  Kibar Holding’ten koronavirüs dayanışmasına destek

  Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding ağlık Bakanlığı ve hastanelere yapılan yardımlar ile ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyasına yaptığı bağışa ek olarak, grup şirketlerinden Hyundai Assan ile de araç sahipleri ve sağlık çalışanlarınayundai AsHH yönelik uygulamaları hayata geçiriyor.

 • Yıldız Holding’ten start-up’lara destek

  Yıldız Holding’ten start-up’lara destek

  Yıldız Holding’in start-up’ları desteklemek amacıyla başlattığı hızlandırma programı, start-up’lara yatırıma başladı. Sente Foundry iş birliğiyle yürütülen ve korona virüs salgınına yönelik önlemler nedeniyle online tamamlanan programın ikinci dönemi haziran ayında başlayacak.

 • Akkök Holding’ten istihdamı koruma mesajı

  Akkök Holding’ten istihdamı koruma mesajı

  Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, “Bu zor günlerde atacağımız her türlü adımın ehemmiyetinin ve sorumluluğunun farkındayız. Devletimizin sunduğu imkanlardan yararlanarak istihdamı koruyacağız” dedi.

 • SBK Holding’ten örnek yardım seferberliği

  SBK Holding’ten örnek yardım seferberliği

  Binlerce çalışanını 20 Nisan’a kadar ücretli izne çıkaran ilk şirket SBK Holding yeni bir yardım kampanyası kararı aldı. Holdinge bağlı grup şirketlerinde çalışanlara yönelik yapılacak ek yardımların yanı sıra, kırsal bölgelerdeki çiftçilere organik gübre, hayvan barınaklarına mama, dar gelirli ailelere de gıda yardımı yapılacak.

 • SBK Holding 3 bin 800 personelini ücretli izne çıkardı

  SBK Holding 3 bin 800 personelini ücretli izne çıkardı

  SBK Holding, koronavirüs salgını sebebiyle yaklaşık 3 bin 800 personelini 20 nisana kadar ücretli izne çıkardı.

 • Yıldız Holding Kurumsal İletişim’de üst düzey atama

  Yıldız Holding Kurumsal İletişim’de üst düzey atama

  Yıldız Holding’in Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü’ne Tuğçe Altınsoy getirildi. Altınsoy, önümüzdeki dönemde Yıldız Holding’in tüm iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

 • Parasal – 20 Şubat 2020 – Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü Kağan Dağtekin

  Parasal – 20 Şubat 2020 – Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü Kağan Dağtekin

  Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü Kağan Dağtekin, Türkiye’de otomotiv sektörü ve kurun sektöre etkisini tv100’de Nazlı Bolak’ın sunduğu Parasal programında anlattı. Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında. ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R tv100 uydu bilgileri: TÜRKSAT 4A…

 • Koç Holding Bilançosu Açıklandı | Murat Tufan | Burak Yunuscular

  Koç Holding Bilançosu Açıklandı | Murat Tufan | Burak Yunuscular

  Işık FX Araştırma Uzmanı Burak Yunuscular, Murat Tufan’ın moderatörlüğünü yaptığı Piyasa Yönü’ne konuk oldu. #Aselsan #Koç #Tüpraş #Ekotürk #Ekonomi #piyasa #borsa #Asya #coronavirüs #salgın #TCMB #dolar/tl #faiz ============================ Murat Tufan Twitter: https://twitter.com/muratufan Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV…

 • Akfen Holding 150 milyon TL’lik tahvil ihracı yaptı

  Akfen Holding 150 milyon TL’lik tahvil ihracı yaptı

  Akfen Holding’in yurtiçindeki kurumsal yatırımcıların yanısıra nitelikli bireysel yatırımcılara yönelik çıktığı 100 milyon TL’lik tahvil ihracı gelen yoğun taleple 150 milyon TL’lik satış ile tamamlandı. Şirketin 2010 yılından bu yana hayata geçirdiği 10’uncu tahvil ihracı ile toplam 1,58 milyar TL’lik satışa ulaştı.

 • Akfen Holding 2 yıl vadeli tahvil ihracına çıkıyor

  Akfen Holding 2 yıl vadeli tahvil ihracına çıkıyor

  Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding, nitelikli yatırımcılara yönelik 600 milyon TL ihraç tavanı kapsamında 100 milyon TL tutarında 2 yıl vadeli tahvil ihracına çıkıyor. OYAK Yatırım aracılığıyla yapılacak tahvil ihracı 6 Şubat 2020 Perşembe tarihinde gerçekleştirilecek.

 • Yıldız Holding’de görev değişimi

  Yıldız Holding’de görev değişimi

  Yıldız Holding’de üst düzey görev değişimi yapıldı. Murat Ülker, 20 yıldır sürdürdüğü Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yeğeni Ali Ülker’e devretti.

 • Kibar Holding, Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı

  Kibar Holding, Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı

  Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Kibar Holding, tüm dünyanın gündeminde olan sürdürülebilirlik konusuna yaklaşımını ve bu alandaki çalışmalarıyla birlikte vizyonunu ortaya koyan sürdürülebilirlik raporu yayınladı.

 • Akfen Holding iki yılda Türkiye’ye 6,8 milyar TL yatırım yaptı

  Akfen Holding iki yılda Türkiye’ye 6,8 milyar TL yatırım yaptı

  Türkiye’nin önemli yatırım gruplarından Akfen Holding, 2017 yılı sonunda açıkladığı iki yıllık yatırım paketini, hedefinin yüzde 28,5 üzerine çıkarak, başarıyla tamamladığını duyurdu. Holding, iki yıllık dönemde 2019 yılı sonuna kadar toplam 6 milyar 791 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirirken, 5 bin 523 kişiye de ek istihdam sağladı.