Etiket: iletişim

 • Başka Bir Pencereden İletişim

  Başka Bir Pencereden İletişim

  İletişime başka bir pencereden de bakmak mümkün. Daha iyi bir iletişim için belki de insan insana iletişimin ötesine geçmek ve yaşamımızdaki tüm varlıklar ile 360 derece nasıl bir iletişim halinde olduğumuzun farkına varmak gerekiyor. İletişimin bir başka boyutu ise kullandığımız kelimeler. Fikir binası inşa edebilmek, aynı kavramlar üzerinde konuşabilmek için kelime haznemiz iletişimde altın bir…

 • ING Türkiye’den global iletişim ve marka ekibine transfer

  ING Türkiye’den global iletişim ve marka ekibine transfer

  ING Türkiye İletişim ve Marka Deneyimi Grup Müdürü Feyza Tamer, 1 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla geçerli olacak şekilde ING Grubu Global Marka Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Lideri olarak atandı. Tamer, yeni görevinde global bir “love brand” olma hedefi ile faaliyet gösteren ING’nin bütünsel marka stratejisini hazırlayan ve ING Grubu’nun faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde hayata geçirilmesini…

 • Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü TL bazında büyürken dolar bazında küçüldü

  Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü TL bazında büyürken dolar bazında küçüldü

  Bilgi ve iletişim teknolojileri toplam sektör büyüklüğü Türk Lirası bazında yüzde 14’lük büyüme ile 2019 yılında 152,7 milyar TL’lik hacme ulaştı. Dolar bazında değerlendirildiğinde ise sektör büyüklüğü bir önceki yıla kıyasla yüzde 3 oranında daralarak 26,8 milyar dolar olarak gerçekleşti.

 • Salgın şirketlerin iletişim çalışmalarını etkilemedi

  Salgın şirketlerin iletişim çalışmalarını etkilemedi

  Koronavirüs pek çok sektörde olumsuz etkilere neden olsa da, markaların iletişim noktasındaki adımları hız kesmeden devam etti. B2Press, koronavirüs sonrası markaların dijital PR çalışmalarında yüzde 28 artış yaşandığını açıkladı. İletişim çalışmalarının yüzde 62’sinde koronavirüs salgını odak noktası oldu.

 • Avaya’dan ücretsiz iletişim merkezi çözümleri

  Avaya’dan ücretsiz iletişim merkezi çözümleri

  İletişim ve işbirliğini geliştirme ve basitleştirme çözümlerinde küresel liderlerinden Avaya Holdings Corp. (NYSE: AVYA), tüm dünyada COVID-19 salgını karşısında uzaktan sağlanan işgücüne adapte olurken yüksek düzeyde müşteri katılımını sürdürme konusunda sıkıntılar yaşayan iletişim merkezi müşterilerine ek yardım sağlayacağını açıkladı.

 • Türk Telekom ‘kesintisiz iletişim’e hazır

  Türk Telekom ‘kesintisiz iletişim’e hazır

  Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Her koşulda iletişim ağının ayakta kalması gerektiğinin bilinci ile kesintisiz iletişimi sağlamak adına Türkiye’nin telekom sektörünün lideri olarak üzerimize düşeni büyük bir özveri ile yapıyoruz” dedi.

 • GSM şirketlerine iletişim kesintisi cezası

  GSM şirketlerine iletişim kesintisi cezası

  BTK, 26 Eylül’de İstanbul’da yaşanan deprem sonrası oluşan iletişim problemi sonrasında GSM operatörlerine toplam 19,6 milyon liralık ceza kesti.