Etiket: indirimleri

 • Altınyıldız Classics’den ‘Babalar Günü’ indirimleri

  Altınyıldız Classics’den ‘Babalar Günü’ indirimleri

  Erkek giyim sektörünün öncü markalarından Altınyıldız Classics, 23 Haziran tarihine kadar sürecek kampanyası ile hem babasına hediye almak isteyenler hem de yeni sezon alışverişi yapmak isteyenlere indirimler sunduğunu duyurdu.

 • Not indirimleri gelmeden, Borsa’da fırsat olmaz

  Not indirimleri gelmeden, Borsa’da fırsat olmaz

  Soru sormak için Linke : https://patreon.com/atillayesilada tıklayabilirsiniz. If you want to watch and listen to our videos in English, please click the link below: https://www.youtube.com/channel/UCKpFJB4GFiNkhmpVZQ_d9Rg Podcastler; Sesli olarak dinleme için https://open.spotify.com/show/1SK2Cikoj4KrVurKenU5eu tıklayabilirsiniz. Atilla Yeşilada Gündem Değerlendirmeleri İçin http://wedia.link/NcyZk tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Sohbetleri İçin http://wedia.link/vPbRU tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Analizleri İçin http://wedia.link/olj3e tıklayınız.…

 • Faiz indirimleri son gaz ! Bize para mı gelecek !

  Faiz indirimleri son gaz ! Bize para mı gelecek !

 • Faiz indirimleri Türk tekstil sektörünün önünü açtı

  Faiz indirimleri Türk tekstil sektörünün önünü açtı

  Erkek modasında dünyanın önde gelen ülkelerinde bile girdikleri pazarda ilk üçe girmeyi başaran Orka Holding, İtalya’da her yıl yüzde 70’in üzerinde büyüme kaydettiklerini duyurdu. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu yapılan faiz indirimlerin devamıyla birlikte tekstil sektörünün daha da olumlu etkileneceğini ifade ederek, “Türk markalarının 2023’e kadar yurtdışı mağaza sayıları 10 binleri geçecek” dedi.

 • “Faiz indirimleri kademeli olarak sürer” (Geri Sayım 17 Ocak 2020)

  “Faiz indirimleri kademeli olarak sürer” (Geri Sayım 17 Ocak 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Alternatif Bank Başekonomisti Serdar Şenol’du. Merkez Bankası’nın 0,75 puanlık faiz indirimine değinen Şenol, "Faiz indirimleri 2020’de kademeli olarak sürer" değerlendirmesini yaptı.

 • Elektronik ürünlerde yılbaşı indirimleri

  Elektronik ürünlerde yılbaşı indirimleri

  2020’ye sayılı günler kalırken sevdiklerine hediye almak isteyenler için yılbaşı indirimleri bugünden başladı.