Etiket: ING

 • ING Türkiye’den global iletişim ve marka ekibine transfer

  ING Türkiye’den global iletişim ve marka ekibine transfer

  ING Türkiye İletişim ve Marka Deneyimi Grup Müdürü Feyza Tamer, 1 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla geçerli olacak şekilde ING Grubu Global Marka Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Lideri olarak atandı. Tamer, yeni görevinde global bir “love brand” olma hedefi ile faaliyet gösteren ING’nin bütünsel marka stratejisini hazırlayan ve ING Grubu’nun faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde hayata geçirilmesini…

 • ING, bireysel ihtiyaç kredisinde faiz oranını indirdi

  ING, bireysel ihtiyaç kredisinde faiz oranını indirdi

  ING Türkiye, bireysel ihtiyaç kredisinde faiz oranını indirdiğini duyurdu. Şirket, 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla sağlanan krediye şubeye gitmeden, ING Mobil veya kurumun internet sitesi üzerinden başvurulabilecek.

 • ING Türkiye ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı

  ING Türkiye ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı

  ING Türkiye, 2020 yılı ilk çeyreğine dair konsolide finansal sonuçlarını açıkladı. Konsolide sermaye yeterlilik oranı yüzde 24.09 olarak gerçekleşen ING Türkiye, bu dönemde 43.8 milyar TL’si nakdi olmak üzere toplam ekonomiye 53.1 milyar TL tutarında kredi desteği sağladı. Bu dönemde ortaya çıkan koronavirüs salgınının; çalışanları, müşterileri ve tüm toplum nezdindeki etkilerini sınırlamaya yönelik çeşitli adımlar…

 • ING Türkiye’den 23 Nisan’a özel anlamlı kampanya

  ING Türkiye’den 23 Nisan’a özel anlamlı kampanya

  ING Türkiye’nin 23 Nisan’ın 100’üncü yılında açtığı ataminyanindayim.com internet sitesi üzerinden Anıtkabir’e sanal olarak gönderilen 330 bin karanfil çocuklara eğitim bursu olarak hayat buldu. Siteye gelen 125 binin üzerinde mesajı kitap haline getirerek Anıtkabir’e bırakan ING Türkiye, karanfilleri de Toplum Gönüllüleri Vakfı aracılığıyla 100 öğrenciye eğitim bursuna dönüştürdü.

 • ING Türkiye’den koronavirüs ile mücadeleye 6,5 milyon TL’lik destek

  ING Türkiye’den koronavirüs ile mücadeleye 6,5 milyon TL’lik destek

  ING Türkiye, koronavirüs salgınının ekonomik etkilerini sınırlamak ve ihtiyaç sahiplerine ek katkı sunmak amacıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 milyon TL bağışladı. Banka ayrıca, koronavirüsten etkilenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına aktarılmak üzere TOG’a da 1,5 milyon TL bağışta bulundu.

 • Turkcell’e ING’den 50 milyon euroluk ‘yeşil kredi’

  Turkcell’e ING’den 50 milyon euroluk ‘yeşil kredi’

  Turkcell ve ING, sürdürülebilirlik vizyonu ile yeşil kredi anlaşmasına imza attı. Turkcell, söz konusu anlaşma ile ING’den vadesinde tek seferde geri ödenecek 5 yıl vadeli, 50 milyon euro tutarında yeşil kredi temin etti. Bu sayede Turkcell ve ING, Türkiye’de bugüne kadar yapılan en uzun ortalama vadeli kurumsal yeşil kredi finansmanına imza atan kurumlar olduğu belirtildi.

 • ING Türkiye, emekli maaş promosyonunu 2 bin 550 TL olarak güncelledi

  ING Türkiye, emekli maaş promosyonunu 2 bin 550 TL olarak güncelledi

  Bankalar emekli promosyonları için rakamlarını açıklıyor. ING Türkiye, maaşını ING’den alan emekli maaş müşterilerine sunduğu nakit promosyonunu 2 bin 550 TL olarak güncellediğini duyurdu.

 • ING Türkiye’den online alışverişte taksitle ödeme seçeneği

  ING Türkiye’den online alışverişte taksitle ödeme seçeneği

  ING Türkiye, online alışverişlerde taksitle ödeme fırsatı sunan ve online kredi kullanımını kolaylaştıran platformu ING Alışverişçi’yi hayata geçirdi. Yeni platform sayesinde, ING Türkiye’nin işbirliği yaptığı online perakendecilerden alışveriş yapan müşteriler, kredilerini de online kullanabiliyor.

 • ING Türkiye konutta faiz indirdi

  ING Türkiye konutta faiz indirdi

  ING Türkiye, konut kredisi faizini 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0.94’e indirdiğini açıkladı. Kampanya kapsamında sunulan faiz oranı, eski yeni ayrımı olmaksızın tüm konutlar için geçerli olacak.

 • ING Türkiye çalışanları, iş hayatına ara verip hayallerini gerçekleştirebilecek

  ING Türkiye çalışanları, iş hayatına ara verip hayallerini gerçekleştirebilecek

  ING Türkiye, önemli bir insan kaynakları uygulamasına imza atarak çalışanlarına 6 aya kadar Turuncu Mola kullanabilme olanağı getirdiğini duyurdu. Bu sayede ING Türkiye çalışanları, istediği herhangi bir konuda; örneğin eğitim, sosyal sorumluluk ya da seyahat hayallerini gerçekleştirebilmek için 3 ay ücretli izin kullanabilecek, bu süreyi kullanılmamış yıllık izinleri ile 6 aya kadar uzatabilecek.

 • ING Türkiye olimpik kızların ilham veren hikayelerini sahneye taşıdı

  ING Türkiye olimpik kızların ilham veren hikayelerini sahneye taşıdı

  ING Türkiye, Brand Week İstanbul 2019’da ‘fark oluşturan kadınlar’ı ağırlıyor. Bu kapsamda 3 gün boyunca cinsiyet eşitliğine yönelik farklı konuşma ve etkinliklere imza atılacak.

 • ING Türkiye ihtiyaç kredisinde faiz oranını indirdi

  ING Türkiye ihtiyaç kredisinde faiz oranını indirdi

  ING Türkiye, ihtiyaç kredisi faiz oranında indirdim yaptığını açıkladı. ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, sunulan avantajlı yeni faiz oranları ile ekonomideki canlanmaya katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirtti.