Etiket: KAL

 • DeFacto’dan ‘Güvende Kal’ koleksiyonu

  DeFacto’dan ‘Güvende Kal’ koleksiyonu

  Koronavirüs salgınına karşı başarı sağlanmasının ardından Türkiye’de kontrollü normalleşme süreci başladı. Ekonomik çarkların eski hızına dönmesi için yeni düzenlemeler hayata geçirilirken DeFacto CEO’su İhsan Ateş, kurum olarak yeni sürece dair hazırlıklarını anlattı.

 • İTO Başkanı Avdagiç: ‘Evde kal Türkiye, biz senin için üretime devam ediyoruz’

  İTO Başkanı Avdagiç: ‘Evde kal Türkiye, biz senin için üretime devam ediyoruz’

  İstanbul Ticaret Odası Başkanı Avdagiç, “Rafların boş kalmaması için, halkımızın yarın endişesi duymadan evinde kalabilmesi için üretimi sürdürüyoruz. Halkımıza diyorum ki, “Evde kal Türkiye, biz senin için üretime devam ediyoruz” dedi.

 • EVDE KAL DEMEKLE OLMUYOR VATANDAŞA PARA VER !!!

  EVDE KAL DEMEKLE OLMUYOR VATANDAŞA PARA VER !!!

  EVDE KAL DEMEKLE OLMUYOR VATANDAŞA PARA VER !!! https://www.youtube.com/channel/UCqU4fCu2zSL8gamk2CgvjCQ/join Selçuk Geçer Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar Selçuk Geçer’in kişisel görüşlerine dayanan analizlerden…