Etiket: lara

 • Yıldız Holding’ten start-up’lara destek

  Yıldız Holding’ten start-up’lara destek

  Yıldız Holding’in start-up’ları desteklemek amacıyla başlattığı hızlandırma programı, start-up’lara yatırıma başladı. Sente Foundry iş birliğiyle yürütülen ve korona virüs salgınına yönelik önlemler nedeniyle online tamamlanan programın ikinci dönemi haziran ayında başlayacak.

 • İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden kullanıcılara ücretsiz WiFi

  İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden kullanıcılara ücretsiz WiFi

  Türk Telekom, küresel ölçekteki en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Türk Telekom’un Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, “İstanbul Havalimanı’nda en yüksek teknoloji sabit ve mobil haberleşme şebekemize bağlanan yolcular, kaliteli ve hızlı iletişim deneyimi yaşıyor” dedi.

 • Çinli dev, 60’ın üzerinde ülkeden sonra Türkiye’de satışlara başlıyor

  Çinli dev, 60’ın üzerinde ülkeden sonra Türkiye’de satışlara başlıyor

  Sunvalley Group bünyesinde kaliteli, uygun fiyatlı elektronik ürünler sunan RAVPower, Taotronics ve VAVA markaları, Türkiye’de online satışlara başlıyor. Kulaklık, hoparlör, akıllı masa lambası ve powerbank başta olmak üzere kablo ve mobil aksesuar türlerinin olduğu ürün grubu, modern, rahat tasarımları ve yenilikçi teknolojisi ile Kasım ayı itibarıyla Türkiye pazarında tüketiciler ile buluşuyor.

 • Ekonomi Kötü Diyen Yalançılara Kapak olsun !!!

  Ekonomi Kötü Diyen Yalançılara Kapak olsun !!!

  Ekonomi Kötü Diyen Yalançılara Kapak olsun !!! Bazı Ekonomistler, Ekonomi Kötü diyor!!! Ayıp ayıp siz Bakanlardan daha mı iyi bileceksiniz? Faiz düşerse enflasyon yükselirmiş, kırılganlıklar artarmış, doları kimse tutamazmış, ekonomik kriz çıkarmış… Yalançı ekonomi uzmanları sizi. Ekonomi, dolar, enflasyon faiz öyle değil böyle okunur işte… Selçuk Geçer Kanalımızda sizler için ekonomi, politika, siyaset ve tartışma…