Etiket: maliyeti

 • Salgının fuarcılık sektörüne maliyeti 145 milyar dolar

  Salgının fuarcılık sektörüne maliyeti 145 milyar dolar

  Koronavirüs salgınıyla birlikte iptal edilen fuarlar, şirketlerin ticari temaslarını ve pazarlama faaliyetlerini olumsuz etkiledi. Dünya genelinde yılın ikinci çeyreğinde fuarlar için imzalanan toplam 145 milyar dolar değerindeki sözleşme askıya alındı. Geliştirilen sanal fuar platformları ise bir nebze de olsa yaşanan mağduriyete çözüm olmaya çalışıyor.

 • ‘Koronavirüs salgınının dünya ekonomisine maliyeti 3 trilyon doları bulacak’

  ‘Koronavirüs salgınının dünya ekonomisine maliyeti 3 trilyon doları bulacak’

  Ekonomi Politikaları Uzmanı Dr. Aziz Hatipağaoğlu, koronavirüs salgınının dünya ekonomisine maliyetinin 3 trilyon doları bulacağını söyledi.

 • Düğünde en az takı maliyeti 45 bin TL

  Düğünde en az takı maliyeti 45 bin TL

  Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özman, şu anda evlenecek erkeklerin gelin altınları için ortalama 45 bin TL para ayırması gerektiğini söyledi. 4 bilezik, bir takı seti, 2 yüzük ve nişanda gelinin avucuna koyulan altınların ortalama maliyeti toplamda 45 bin TL tutuyor.

 • İklim değişkiliğinin maliyeti dudaklarınızı uçuklatacak

  İklim değişkiliğinin maliyeti dudaklarınızı uçuklatacak

  Kusura bakmayın sizi eleştireceğim. İhtiyacınız olanı değil, keyfinize gelen şeyleri seyrediyorsunuz. Aralık geldi, Batı’da damla yağmur yok. Türkiye artık iklim değişikliğinin kanlı pençesine tutuldu bir kere. Dönüş yok. Bu videoda size 2020’lerde olacakları anlatacağım. Tarımsal üretim daralacak Su ve elektirik daha pahalı olacak Bir çok sanayi küçülmek zorunda kalacak Akdeniz kıyıları yaşanmaz hale gelebilir. Tüm…