Etiket: model

 • Kıdem tazminatına karma model (Geri Sayım 11 Haziran 2020)

  Kıdem tazminatına karma model (Geri Sayım 11 Haziran 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Ekonomist Nilüfer Sezgin’di. Sezgin, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, döviz ve altındaki son durumu ve kıdem tazimnatına getirilmesi düşünülen karma modeli değerlendirdi.

 • İkinci elde en çok satan ilk 20 model

  İkinci elde en çok satan ilk 20 model

  Yeni tip koronavirüs (kovid-19) salgını sıfır araç bulunabilirliğini azaltırken, tüketici ise ikinci el araca yönelişini sürdürdü. Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi Cardata, Türkiye ikinci el araç piyasasında en çok satan araçları sıraladı.

 • 2020 model Jeep Compass Türkiye’de satışa sunuldu

  2020 model Jeep Compass Türkiye’de satışa sunuldu

  Jeep Compass, 2020 model yılı versiyonlarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

 • Rol Model Öğretmenler Programı | Emin Çapa

  Rol Model Öğretmenler Programı | Emin Çapa

  Young Guru Academy (YGA) ve Yapı Kredi iş birliği ile hayata geçen Anadolu’ya Bilim Göçü Projesi’nin ikinci ayağı olarak devam eden Rol Model Öğretmenler Programı kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanındaki öğretmenlerle bir araya geliyoruz. Emin Çapa Kanalına https://bit.ly/EminCapa tıklayarak abone olabilirsiniz. Beni İnstagram adresimden takip edebilir; https://www.instagram.com/emin_capa Aynı Zamanda Twitter’dan takip edebilir; Tweets by ecapa_aklinizi…

 • Faizsiz finansal model nedir? Faizsiz ev nasil alinir? – Parasal – 16 Mart 2020 – Serdar Kolo

  Faizsiz finansal model nedir? Faizsiz ev nasil alinir? – Parasal – 16 Mart 2020 – Serdar Kolo

  Finansevim ve Vakıfevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kolo, Parasal’da Nazlı Bolak’ın konuğu oldu. Kolo, faizsiz finansal modeli anlattı. Faizsiz ev nasıl alır sorusunu yanıtladı. Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında. #tv100 #tv100canlıyayın #tv100canlıizle ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R…

 • Tekstil ürünlerinde 18 yılın en yüksek patent ve faydalı model başvuruları yapıldı

  Tekstil ürünlerinde 18 yılın en yüksek patent ve faydalı model başvuruları yapıldı

  Patent ve faydalı model başvurularının dağılımında tekstil sektörü 2018 yılında 144 başvuru ile son 18 yılın en yüksek rakamına ulaşmış durumda olduğu açıklandı. Adres Patent Genel Müdürü Cumhur Akbulut, “2019 yılında hazır giyim ve konfeksiyon ürünlerinde yaklaşık 18 milyar dolarlık bir hacmin yakalandığını görüyoruz.” dedi.