Etiket: modeli

 • Otobüs bilet fiyatında uçak modeli teklifi

  Otobüs bilet fiyatında uçak modeli teklifi

  Koronavirüs salgın sürecinden en çok etkilenen sektörlerin başında kara yolu yolcu taşımacılığı uçaklarda olduğu gibi fiyatlama sistemi geliyor.

 • Kuaförlere ‘korona’ modeli

  Kuaförlere ‘korona’ modeli

  Normalleşme sürecine hazırlanılırken kuaförlerin nasıl hizmete başlayacağı tartışılıyor. Bu çerçevede kadın kuaförleri, maske ve eldiven kullanarak günlük en fazla 8 müşteri sınırlamasıyla kepenk kaldırmak istiyor.

 • Sahte maske ve dezenfektanlara çözüm, Türkiye modeli

  Sahte maske ve dezenfektanlara çözüm, Türkiye modeli

  Koronavirüs krizinin başından bu yana dünya genelinde maske, dezenfektan, ilaç gibi ürünlerde dolandırıcılık, hırsızlık ve sahtecilik suçlarında artış yaşandı. Dolandırıcılar koruma ürünlerinin piyasada zor bulunmasından faydalanırken, karaborsacılık faaliyetleri ise artış gösterdi. Çözüm önerisi ise Türkiye’nin 2012’den bu yana ilaçlar başta olmak üzere pek çok üründe kullandığı serileştirilme ve izlenebilirlik altyapısı oldu.

 • Suzuki Marine yeni modeli ile Boat Show’a katılıyor

  Suzuki Marine yeni modeli ile Boat Show’a katılıyor

  Suzuki Marine, denizcilik sektörünün en önemli fuarlarından 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı’nda yeni modeli DF 300B’yi Türkiye’de ilk kez tanıtacak. Dıştan takma deniz motorlarında bir devrim niteliğinde olduğu belirtilen ters dönüşlü çift pervane sistemine sahip DF 300B, 300 HP’lik yüksek performansına rağmen sunduğu düşük yakıt tüketimiyle fuarın en iddialı modelleri arasındaki yerini…

 • Honda, 2 yeni modeli ile Motobike İstanbul’da

  Honda, 2 yeni modeli ile Motobike İstanbul’da

  Dünyanın en çok satan motosiklet markalarından Honda, Motobike İstanbul’da beklenen 2 yeni modeli ile yer alacağını açıkladı.

 • Türkiye’nin ekonomik modeli, vatandaşın alım gücü ve bundan sonra atılacak adımlar

  Türkiye’nin ekonomik modeli, vatandaşın alım gücü ve bundan sonra atılacak adımlar

  İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Öner Günçavdı ile Türkiye’nin ekonomik modelini ve vatandaşın alım gücünü konuştuk. Türkiye son dönemde farklı bir ekonomik modele geçmek için adım atıyor mu? Son 17 yılı değerlendirdiğimizde Türk vatandaşının alım gücü arttı mı yoksa azaldı mı ?

 • SORU: “Devlet ihaleleri neden döviz cinsinden yapılıyor? Yap işlet devret modeli nedir?”

  SORU: “Devlet ihaleleri neden döviz cinsinden yapılıyor? Yap işlet devret modeli nedir?”

  [youtube https://www.youtube.com/watch?v=Ix8OaIBYbz0?rel=0&w=664&h=374] SORU: “Devlet ihaleleri neden döviz cinsinden yapılıyor? Yap işlet devret modeli nedir?” Sorularınızı videonun altına yorum olarak girebilirsiniz. Twitter: https://twitter.com/AtillaYesilada1 Facebook: https://fb.me/atillayesilada Para Analiz: http://paraanaliz.com Kişisel Site: http://atillayesilada.com Atilla Yeşilada’nın Yazdığı Kitaplar: Hormonlu Büyüme Yılları: Satın almak için: https://www.google.com.tr/search?q=hormonlu+b%C3%BCy%C3%BCme+y%C4%B1llar%C4%B1&rlz=1C1NDCM_trTR726TR726&biw=1280&bih=635&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=f5t0W639JYTKwQLig7jgDA&ved=0ahUKEwjtuODNgPDcAhUEZVAKHeIBDswQuw0IcSgB#spd=0 Muhalif Bir Ekonomistin Güncesi: Satın almak için: https://www.google.com.tr/search?q=Muhalif+Bir+Ekonomistin+G%C3%BCncesi&rlz=1C1NDCM_trTR726TR726&biw=1280&bih=635&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=3pt0W6PCCqTosAegvZzwCQ&ved=0ahUKEwijqev6gPDcAhUkNOwKHaAeB54Quw0IeygB Atilla Yeşilada kimdir? 1961 yılında Bahariye,…