Etiket: Mücadele

 • Almanya salgın ile nasıl mücadele etti?

  Almanya salgın ile nasıl mücadele etti?

  Araştırmacı Doğan Altınoluk ülkedeki son durumu Ekotürk’e değerlendirdi. #Almanya #Covid #Corona #Coronavirus #Salgın #Ekotürk

 • HAYATTA ZORLUKLARLA MÜCADELE ETMENİN VE MUTLU YAŞAMANIN SIRLARI

  HAYATTA ZORLUKLARLA MÜCADELE ETMENİN VE MUTLU YAŞAMANIN SIRLARI

  Tasavvuf Araştırmacı, Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur SARGUT ve Nefes Yayınevi Genel Müdürü/Yazar Kerim GÜÇ, Hayata Özlem Programında Özlem KAYMAZ’ın konukları oldu. #Ekotürk #Ekonomi #lojistik #ihracat #yatırım ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su…Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/EkoturktvEkotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com

 • Salgınla mücadele destekleri (Geri Sayım 21 Mayıs 2020)

  Salgınla mücadele destekleri (Geri Sayım 21 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat Sağman’dı. Sağman, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarını, Merkez Bankası’nın faiz kararı beklentisini, döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • Red Bull sporcusu ‘İsopowerr’ ABD’de mücadele verecek

  Red Bull sporcusu ‘İsopowerr’ ABD’de mücadele verecek

  FIFA espor arenasının büyük turnuvalarından olan Fut Champions Cup heyecanı devam ediyor. Büyük turnuvanın üçüncü ayağı 17-19 Ocak 2020 tarihleri arasında ABD’nin Atlanta şehrinde gerçekleştirilecek. Dünyanın en iyi FIFA oyuncularının kıyasıya rekabet edeceği turnuvada Futbolist takımından Red Bull sporcusu İsmail Can Yerinde (İsopowerr) rakiplerine meydan okuyacak.

 • Bakan Albayrak: ‘Enflasyonla mücadele en önemli önceliklerimizden birisi olacak’

  Bakan Albayrak: ‘Enflasyonla mücadele en önemli önceliklerimizden birisi olacak’

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, enflasyonla mücadelenin en önemli önceliklerinden birisi olacağını belirterek, “Geçtiğimiz yıl bu dönemlerde Ekim-Kasım aylarında, 2018 yılında tüketici fiyatlarında enflasyon yüzde 25 civarlarında. Üretici fiyatlarında enflasyon yaklaşık yüzde 45 civarlarında. Bugüne baktığımızda ise 2019 yılını yüzde 11.8 seviyesinde kapatan, şükürler olsun yüzde 12’nin de altında bir iyileşme ile kapatıyoruz” dedi.

 • Atatürk’ün Milli Mücadele Çalışmalarını Yaptığı Ev: Şişli Atatürk Müzesi

  Atatürk’ün Milli Mücadele Çalışmalarını Yaptığı Ev: Şişli Atatürk Müzesi

  Atatürk’ün Milli Mücadele çalışmalarını yaptığı ev olan, Şişli Atatürk Müzesi’ndeyiz. Cumhuriyet’in 96. yılında ziyaret ettiğimiz evi, Müze Müdürü Hande Yonar, Muhabirimiz Ecem Koç’a anlattı.