Etiket: normalleşme

 • Kamu katılım finans kuruluşlarından normalleşme sürecine destek

  Kamu katılım finans kuruluşlarından normalleşme sürecine destek

  Kamu katılım finans kuruluşlarınca, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için vatandaşların finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amacıyla dört yeni finansman paketi hayata geçiriliyor.

 • Normalleşme verilere ne zaman yansır? (Geri Sayım 27 Mayıs 2020)

  Normalleşme verilere ne zaman yansır? (Geri Sayım 27 Mayıs 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu İKÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr. Sinan Alçın’dı. Alçın, ekonomi ve piyasalardaki gündemi, normalleşmenin ekonomiye etkisiyle döviz ve altındaki son durumu değerlendirdi.

 • ‘Gayrimenkul sektörü, normalleşme sürecinde tapu harcı ve KDV indirimiyle daha hızlı toparlanabilir’

  ‘Gayrimenkul sektörü, normalleşme sürecinde tapu harcı ve KDV indirimiyle daha hızlı toparlanabilir’

  Gayrimenkul sektörünün, koronavirüs (kovid-19) salgını kapsamında kontrollü olarak geçilecek normalleşme sürecinde toparlanma dönemine girebileceğini söyleyen Erkanlı Holding’in Genel Müdürü Evrim Karayel, “Bu sürecin çok iyi değerlendirilmesi lazım. Bu kapsamda devletimizin sunacağı destekler son derece önemli. Sektörümüz, tapu harcı ve KDV indirimi desteği ile pandeminin ardından başlayacak kontrollü normalleşme sürecini daha iyi geçirebilir.” dedi.

 • Normalleşme Sonrası Ekonomiyi Ne Bekliyor? | Selçuk Geçer | Çetin Ünsalan | Oğul Aktuna | 3GEN

  Normalleşme Sonrası Ekonomiyi Ne Bekliyor? | Selçuk Geçer | Çetin Ünsalan | Oğul Aktuna | 3GEN

  Gazeteciler Selçuk Geçer ve Çetin Ünsalan ile Ekonomist Oğul Aktuna 3GEN’de ekonominin gündemini yorumluyorlar. 1) Altın Dolar ve Borsada son durum! 2) Normalleşme sonrası ekonomide durum ne olacak? 3) Swap hamleleri ne anlama geliyor? #ekonomi #dolar #enflasyon #işsizlik Desteğiniz için: Patreon: https://www.patreon.com/zankatv Kanalımıza abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCE3qm63AUbigSDVqEEePW4A Twitter: https://twitter.com/zankamedya Instagram: https://www.instagram.com/zankamedya/… Facebook: Zanka Medya Web:…

 • İş Dünyası Yeni Normalleşme Sürecine Ne Kadar Hazır?

  İş Dünyası Yeni Normalleşme Sürecine Ne Kadar Hazır?

  Hande Demirel’in hazırlayıp sunduğu C-Suite programının bu haftaki konukları Bera Holding YKB Ali Rıza Alaboyun ve Golf Dondurma CEO’su Ergun Akkaya. C – Suite her çarşamba 20.30’da Ekoturktv’de.. #Ekotürk #Pandemi #İşDünyası ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi,…

 • Normalleşme sürecinde AVM’ler, rekabette hijyenle öne çıkacak

  Normalleşme sürecinde AVM’ler, rekabette hijyenle öne çıkacak

  Koronavirüs (COVID-19) salgınının ardından ilk adımları atılan normalleşme süreci ile birlikte AVM’lerin açılması, hijyen konusunun önemini daha da artırdı. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan çok sayıdaki alışveriş merkezine temizlik hizmeti sunan Tepe Servis ve Yönetim’in yaptığı çalışmada; AVM’lerin risk oluşturabilecek alanları belirlendi ve bunlara yönelik çözüm önerileri sunuldu.

 • Mağazacılardan normalleşme tavsiyeleri

  Mağazacılardan normalleşme tavsiyeleri

  Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını ile ilgili olarak son günlerde Türkiye’de verilerin olumlu gelmesinin ardından normalleşmeye yönelik adımlar atılmaya başlandı.

 • Perakendecilerden normalleşme için kira önerileri

  Perakendecilerden normalleşme için kira önerileri

  Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını verilerinin Türkiye’de iyi gelmesinin ardından normalleşme adımları atılmaya başlandı.

 • Turizmde normalleşme haritası hazır

  Turizmde normalleşme haritası hazır

  Son dönemlerde en çok tartışılan konulardan biri de Türkiye’nin turizm alanındaki normalleşme süreci. Bu kapsamda sektörler eylem planlarını yaptı ve cari açığın ilacı olan turizm sektörü de kendi yol haritasını hazırladı.

 • Konutta normalleşme ile talep patlaması bekleniyor

  Konutta normalleşme ile talep patlaması bekleniyor

  Koronavirüs her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de durgunluk oluşturdu. Sektör, konut satışlarında virüs etkisiyle düşüş yaşandığını ancak normalleşme süreciyle talep patlaması bekliyor.