Etiket: rekor

 • ALTIN VE DOLAR REKOR ÜZERİNE REKOR KIRACAK!!!

  ALTIN VE DOLAR REKOR ÜZERİNE REKOR KIRACAK!!!

  https://www.youtube.com/channel/UCqU4fCu2zSL8gamk2CgvjCQ/join Selçuk Geçer Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar Selçuk Geçer’in kişisel görüşlerine dayanan analizlerden oluşmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve…

 • Su ürünlerinde rekor üretim

  Su ürünlerinde rekor üretim

  Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, 2019 yılının su üretimi açısından bereketli geçtiğini belirterek, “Yaptığımız çalışmalar ve sektöre sağladığımız destekler sayesinde su ürünleri üretimimiz tarihi bir rekor kırarak 836 bin tonun üzerine çıkmıştır” dedi.

 • Borsada rekor!

  Borsada rekor!

  Borsa, günü yüzde 0,17’lik yükselişle tamamladı. Pay Piyasası bugün 33 milyar 480 milyon 569 bin 616 liralık işlem hacmi ile rekor tazeledi.

 • “Koronavirüs ABD’de rekor düzeyde işsizliğe neden oldu”

  “Koronavirüs ABD’de rekor düzeyde işsizliğe neden oldu”

  Koronavirüsün sağlık açısından oluşturduğu etkilerin yanı sıra ekonomik olarak da devletlere ağır faturası oldu. Dünya genelinde uygulanan sokağa çıkma yasaklarıyla başta hizmet sektörü olmak üzere birçok alanda ekonomik faaliyetlerin yavaşladığını belirten Öğr. Gör. Mehmet Başcıllar, “Salgından büyük şekilde etkilenen ABD’de Mart ayında işini kaybedenlerin oranı yüzde 4.4 iken Nisan ayında yüzde 14.7’ye ulaştı. Rakamlar Nisan…

 • Baklava siparişleri rekor kırdı, üreticiler taleplere yetişemiyor

  Baklava siparişleri rekor kırdı, üreticiler taleplere yetişemiyor

  Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla hazır baklava ve böreğe ilgi arttı. Salgın nedeniyle eve servislerde yoğunluk yaşanırken bu yıl da yurt dışından en çok sipariş Ortadoğu ülkelerinden geldi. İkinci sırada ise Yunanistan yer alıyor.

 • Altın rekor yükselişini sürdürüyor

  Altın rekor yükselişini sürdürüyor

  Küresel piyasalardaki dalgalanmalarla beraber gram altın 381 liradan, çeyrek altın ise 626 liradan işlem görüyor.

 • Altında rekor yürüyüşü sürüyor (Geri Sayım 15 Nisan 2020)

  Altında rekor yürüyüşü sürüyor (Geri Sayım 15 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Dünya Gazetesi Temsilcisi hakan Güldağ’dı. Güldağ, Meclis’e sunulan yeni ekonomi paketini ve altının rekor yürüyüşünü değerlendirdi.

 • Çeyrek altın rekor seviyede

  Çeyrek altın rekor seviyede

  Çeyrek altın tüm zamanların en yüksek seviyelerinde seyrediyor. Gram altındaki yükselişle çeyrek altın fiyatı 603 liraya ulaştı.

 • Gram altın 354 TL ile rekor kırdı (Geri Sayım 7 Nisan 2020)

  Gram altın 354 TL ile rekor kırdı (Geri Sayım 7 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Berfu Güven’in konuğu Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu’ydu. Turşucu, gram altındaki rekoru, benzine yapılan 15 kuruşluk zammı, ekonomi ve piyasalardaki virüs etksini değerlendirdi.

 • ABD’de rekor işsizlik başvurusu (Geri Sayım 3 Nisan 2020)

  ABD’de rekor işsizlik başvurusu (Geri Sayım 3 Nisan 2020)

  Daha Fazlası İçin Abone Ol → https://bit.ly/2yKl4Tl Bu sabah Geri Sayım’da Melda Yücel Kocaalp’in konuğu Ekonomist Serdar Şenol’du. Şenol, ekonomi ve piyasalardaki virüs etkisini değerlendirdi.

 • Gram altın rekor kırdı

  Gram altın rekor kırdı

  Bilecik’te kuyumculuk yapan İbrahim Rafet Sünetci, altının gramının 335 liraya yükseldiği belirterek, “Altın sert yükselişinin ardından tarihi rekorunu yeniledi. Gram altın tüm zamanların rekorunu kırdı” dedi.

 • Altın rekor kırmaya devam ediyor

  Altın rekor kırmaya devam ediyor

  Altının ons fiyatı bin 638 doları aştı. Buna bağlı olarak iç piyasada 24 ayar gram altının fiyatı 322 lirayı görerek tarihi zirveye ulaştı. Çeyrek altın 527 lira, yarım altın bin 55 lira, tam altın ise 2 bin 68 liradan satılıyor.

 • Global Fontların Altın Talebi Rekor Kırdı? | Cenk Akyoldaş

  Global Fontların Altın Talebi Rekor Kırdı? | Cenk Akyoldaş

  Ekotürk Analisti Cenk Akyoldaş, Emtia piyasasında merak edilen son gelişmeleri Ekotürk’te anlattı #Ekotürk #Emtia #paladyum #petrol #ONSaltın #ONSgümüş #altın #soya #coronavirüs #emtia #emtiafiyatları #emtiaçeşitleri ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi, yorum…

 • Domates ihracatta rekor kırdı

  Domates ihracatta rekor kırdı

  Domates, Türkiye’ye 40 milyon 116 bin dolarlık döviz kazandırırken, domates ihracatçıları en büyük ihraç pazarları Rusya’nın uçak krizi sonrasında koyduğu 150 bin ton kotanın kaldırılmasını talep ediyor.

 • ARD Bilişim’in halka arzına 17 katı rekor talep

  ARD Bilişim’in halka arzına 17 katı rekor talep

  Yerli bilişim firması ARD Bilişim’in 29-30 Ocak tarihlerinde gerçekleşen halka arzına yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi. Beklentinin üzerinde 17 kat üzerinde gelen arzda 128 milyon lot talep geldi.

 • Borsa tarihi rekor kırdığı günü düşüşle tamamladı

  Borsa tarihi rekor kırdığı günü düşüşle tamamladı

  Borsa, 124 bin 536,63 puan ile tarihinin en yüksek seviyesini gördüğü günü 0,65’lik düşüşle tamamladı.

 • 2020 yılında kamu sağlık harcamaları 188,6 milyar TL ile rekor düzeye ulaşacak

  2020 yılında kamu sağlık harcamaları 188,6 milyar TL ile rekor düzeye ulaşacak

  Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği Başkanı Dr. Güvenç Koçkaya’nın açıklamalarına göre 2020 kamu bütçesinde en fazla kaynak sağlık harcamalarına ayrıldı. Sağlık harcamaları 2020’de de artmaya devam ederek 188,6 milyar TL’ye ulaşması bekleniyor.

 • Borsa İstanbul’da yeni rekor!

  Borsa İstanbul’da yeni rekor!

  Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, açılışta yüzde 0,53 artarak 124.215,90 puanla tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

 • Borsa tarihi rekor kırdığı günü kapanış rekoruyla tamamladı

  Borsa tarihi rekor kırdığı günü kapanış rekoruyla tamamladı

  Borsa, 123 bin 803,96 puan ile tarihinin en yüksek seviyesini gördüğü günü 0,76’lık yükselişle tamamladı.

 • Borsa tarihi rekor kırdığı günü yatay tamamladı

  Borsa tarihi rekor kırdığı günü yatay tamamladı

  Borsa, 122 bin 482,43 puan ile tarihinin en yüksek seviyesini gördüğü günü 0,05’lik hafif yükselişle tamamladı.

 • Borsada Yeni Rekor | İlk Seans | 16 Ocak 2020

  Borsada Yeni Rekor | İlk Seans | 16 Ocak 2020

  Murat Tufan ve araştırma servisinden Kutay Korap, 16 Ocak İlk Seans programında haftanın 4. işlem gününde borsada yükselen ve düşen hisseleri, borsadaki yeni rekoru ve Türkiye Cumhuriyet Bankası faiz kararını Türkiye’nin ekonomi televizyonu Ekotürk’te değerlendirdi. #Ekotürk #Ekonomi #Borsaİstanbul ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook:…

 • Borsa İstanbul’dan yeni rekor

  Borsa İstanbul’dan yeni rekor

  BİST-100 Endeksi 122 bin puanla tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

 • Borsa tarihi rekor kırdığı günü düşüşle tamamladı

  Borsa tarihi rekor kırdığı günü düşüşle tamamladı

  Borsa, 121 bin 804 puan ile tarihinin en yüksek seviyesini gördüğü günü 0,40’lık düşüşle tamamladı.

 • Konut satışlarında Aralık ayında tarihi rekor kırıldı

  Konut satışlarında Aralık ayında tarihi rekor kırıldı

  TÜİK 2019 Aralık verilerine göre; Aralık ayında konut satışlarında tarihi bir rekor kırıldığı kaydedildi. Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, “İlk defa 200 bin adeti geçen bir satış hacmi oluştu. Bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 47,7 oranında artan satışlarda, ilk el konut satışı 75 bin 480, ikinci el konut satışı ise 126…

 • Borsa İstanbul 121 bini geçti rekor kırdı – Parasal – 1. Kısım – 15 Ocak 2020 – Emre Alkin

  Borsa İstanbul 121 bini geçti rekor kırdı – Parasal – 1. Kısım – 15 Ocak 2020 – Emre Alkin

  Parasal’da bugün “Borsa İstanbul 121 bini geçti rekor kırdı. Ticaret savaşlarının ilk etap anlaşması Çin-ABD arasında bugün imzalanıyor. Wikipedia erişime açılıyor.” Konuları hakkında konuştuk. Nazlı Bolak sordu, Prof. Dr. Emre Alkin cevapladı. Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin…

 • Borsa’da tarihi rekor

  Borsa’da tarihi rekor

  Borsa İstanbul 100 endeksi, 121 bin 804 puanı görerek tüm zamanların rekorunu kırdı.

 • 2019’da Patates ve Soğanda Rekor Üretim

  2019’da Patates ve Soğanda Rekor Üretim

  Agrimetre Genel Müdürü Selçuk Bağcı, Serpin Alparslan’ın sunduğu Tarım Gündemi programının canlı yayın konuğuydu. EkotürkTV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/ Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim: info@ekoturk.com #EKOTÜRK #Ekonomi

 • Borsa İstanbul’da Rekor Seviyeler Geçilir mi? | Borsa Teknik Özel | Ahmet Mergen, Selçuk Gönençler

  Borsa İstanbul’da Rekor Seviyeler Geçilir mi? | Borsa Teknik Özel | Ahmet Mergen, Selçuk Gönençler

  Stratejist Ahmet Mergen ve Stratejist Selçuk Gönençler, Perihan Tantuğ’un moderatörlüğünü yaptığı Borsa Teknik Özel Yayını şimdi Ekotürk TV Youtube kanalında yayında! Stratejist Ahmet Mergen ve Stratejist Selçuk Gönençler, Türkiye’nin genel ekonomik görünümünü ve merak edilen hisseleri, emtia piyasalarını Ekotürk’te yorumladı. İncelenen hisseler; 〽Pound / Dolar (Kısa Vade) Teknik Analizi 〽Euro / Dolar Teknik Analizi 〽Brent…

 • Altın Rekor Kırmaya Devam Eder mi? | Mehmet Ali Yıldırım | 10 Ocak 2020

  Altın Rekor Kırmaya Devam Eder mi? | Mehmet Ali Yıldırım | 10 Ocak 2020

  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, Murat Tufan’ın moderatörlüğünü yaptığı Paratoner programına konuk olarak, piyasadaki hareketleri, altın ile ilgili son durumları ve birçok konuyu Ekotürk’te anlattı. #Ekotürk #Ekonomi ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim…

 • Mücevher ihracatı 2019’da rekor kırdı; 7,2 milyar dolar

  Mücevher ihracatı 2019’da rekor kırdı; 7,2 milyar dolar

  Mücevher İhracatçıları Birliği, 2019 yılına dair ihracat rakamlarını açıkladı. Açıklamaya göre, 2019 yılı FOB mücevher ihracatımız 4,1 milyar dolar, dâhilde işleme rejimi kapsamında gönderilen altın bedeliyle birlikte toplam 7,2 milyar dolar olarak gerçekleşti. Geçen sene için 6 milyar dolar ihracat hedefi belirleyen Mücevher İhracatçıları Birliği, bu yıl rekora imza atmış oldu.

 • Vali Karaloğlu’ndan rekor paylaşımı: ’15 milyon 644 bin 108′

  Vali Karaloğlu’ndan rekor paylaşımı: ’15 milyon 644 bin 108′

  Antalya, 2019 yılında turizm hedefine ulaştı, Vali Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından rekoru, “Antalya turizmi 2020’de de büyümeye devam edecek” ifadeleriyle paylaştı.

 • İstanbul Borsası’nda yeni rekor: BİST-100 endeksi 115 bini aştı

  İstanbul Borsası’nda yeni rekor: BİST-100 endeksi 115 bini aştı

  BİST-100 endeksi 115 bini aştı, 2 Yılın en yüksek seviyesini gördü

 • Borsa İstanbul’da rekor üstüne rekor!

  Borsa İstanbul’da rekor üstüne rekor!

  BİST – 100 Endeksi 114 bini aştı, iki yılın en yüksek seviyesine çıktı.

 • Borsa İstanbul’da rekor üstüne rekor

  Borsa İstanbul’da rekor üstüne rekor

  BİST 100 endeksi 113 bini aştı ve yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

 • Vodafone, yerli baz istasyonu ULAK’ta rekor kırdı

  Vodafone, yerli baz istasyonu ULAK’ta rekor kırdı

  Türkiye’nin uçtan uca dijitalleşmesi hedefiyle çalışmalarını sürdüren Vodafone, yerli ve milli teknolojilerin gelişimine öncülük etmeyi sürdürüyor. Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri’nde toplam 250 ULAK baz istasyonunu canlıya alan Vodafone, ticari şebekesinde en fazla aktif ULAK baz istasyonuna sahip operatör oldu.