Etiket: Satışları

 • Türkiye’de Otomobil Satışları

  Türkiye’de Otomobil Satışları

  Araba Sevdası’nın bu haftaki konuğu Uludağ OIB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik oldu. Burcu Çetinkaya moderatörlüğündeki Araba Sevdası her çarşamba saat 15.00’te Ekotürk’te.. Burcu Çetinkaya milli sporcu olarak dünya ralli tarihine adını yazdırdı. 6 kez Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyona oldu. #Ekotürk #Otomotiv #İhracat ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv…

 • Lüks Markaların Satışları Salgından Nasıl Etkilendi?

  Lüks Markaların Satışları Salgından Nasıl Etkilendi?

  Türkiye’nin ilk ve tek “Lüks Marka Danışmanı” olarak kabul edilen Özlem Güsar, Ali Değermenci moderatörlüğündeki Dünya Halleri programının canlı bağlantı konuğu oldu. E-Ticaret yükseliyor.. Salgının ardından yeni trendler neler? OGGUSTO; kaliteli bir yaşam tarzına ait keyif veren içerikleri öncü bir şekilde paylaşan ve düzenlediği etkinliklerle, markaları hedef kitleyle buluşturan; Türkiye’nin lüks sektördeki ilk ve tek…

 • Bayram öncesi ikinci el araç satışları dip seviyede

  Bayram öncesi ikinci el araç satışları dip seviyede

  Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının etkisiyle ikinci el araç alım satımında ciddi bir azalma görünüyor. Sektör temsilcileri geçtiğimiz yıllardaki bayram öncesi rakamlara göre ikinci el araç satışının yüzde 50 oranında düştüğünü belirtiyor.

 • Elektrikli ve hibrit otomobil satışları yüzde 79 arttı

  Elektrikli ve hibrit otomobil satışları yüzde 79 arttı

  Elektrikli ve hibrit otomobil sayısı her geçen gün artarken, 2020 yılının ilk 3 ayında yüzde 100 elektrikli modellerden 82 adet, hibrit modellerden ise 3 bin 235 adet satıldığı görüldü. Geçen yılın aynı dönemi ile kıyaslandığında ise satışlarda artış yaşandığı saptandı.

 • ‘Otomotiv satışları martta da yükselecek, virüsün asıl etkisi nisanda görülecek’

  ‘Otomotiv satışları martta da yükselecek, virüsün asıl etkisi nisanda görülecek’

  Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (kovid-19) salgını nedeniyle otomotiv pazarının durağan bir ikinci çeyrek geçireceğini belirten Autofocus Otomotiv Yönetim Danışmanlığı kurucusu Uğur Sakarya, buna rağmen 700 bin adetlik toplam pazar öngörüsünde bir düşüş yaşanmayacağını ve biriken talebin yılın ikinci yarısında pazarı hareketlendireceğini vurguladı.

 • Korona virüsü kutu oyunlarındaki satışları artırdı

  Korona virüsü kutu oyunlarındaki satışları artırdı

  Korona virüsünden korunmak maksadıyla evden çıkmayan vatandaşlar, çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirmek için kutu oyunlarına rağbet gösterdi.

 • Konut satışları yüzde 50’nin üzerinde arttı

  Konut satışları yüzde 50’nin üzerinde arttı

  Konut satışlarının 2020 Ocak-Şubat ayı dönemine bakıldığında 232 bin 368 konut satıldığı görülürken, geçen yılın aynı ayına oranla yüzde 53,5 arttığı saptandı. İlk defa satılan konut sayısı da artış gösterirken Şubat ayında satış adedinin 37 bin 303’e yükseldiği görüldü.

 • Konutta faizler indirilmese konut satışları %10 daralırdı

  Konutta faizler indirilmese konut satışları %10 daralırdı

  Gayrimenkul İktisatçısı Dr. Ahmet Büyükduman konut sektöründeki son verileri değerlendirdi. Konut dışı gayrimenkul satışları artıyor mu? Konut sektöründe faiz kampanyası olmasaydı satışlar nasıl etkilenirdi? Konut fiyatları artmaya devam edecek mi? 2. el satışlar gerçekten artıyor mu?

 • Ocak ayında konut satışları arttı

  Ocak ayında konut satışları arttı

  Ocak ayı konut satış rakamlarını değerlendiren Konutder ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Türkiye genelinde Ocak ayında 113 bin 615 adet konut satıldı. Bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 55,8 oranında bir artış var. Genel ekonomimizdeki düzelme toplumun bütün kesimlerine yayılmış durumda. Bu olumlu hava özellikle 2019’un Ağustos ayından itibaren inşaat…

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dut pekmezi tavsiyesi satışları artırdı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dut pekmezi tavsiyesi satışları artırdı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Corona virüsüne karşı vücudun direncini artırmak için için her gün dut pekmezi içtiğini söylemesinin ardından dut pekmezi satış rekorları kırıyor.

 • Ocak Ayı Otomobil Satışları | Berk Çağdaş

  Ocak Ayı Otomobil Satışları | Berk Çağdaş

  📌Otomotiv sektöründe son durum 📌Düşen faizler ve döviz kurunun sektöre ektisi 📌Otomotiv sektörünün ihracat rakamları 📌Teknoloji ve otomotiv sektörü Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, Hande Demirel’in moderatörlüğünü yaptığı C-SUITE programına katılarak Türkiye’de otomotiv sektörünü değerlendirdi. #Ekotürk #Ekonomi #Renault #otomotiv #teknoloji #dolar #ihracat #2020 #İstanbul ============================ Ekotürk YouTube Kanalına Abone Ol ➤https://www.youtube.com/ekoturktv/?su… Ekotürk Resmi Web…