Etiket: sektöre

 • Hangi Sektöre Yatırım Yapılmalı?

  Hangi Sektöre Yatırım Yapılmalı?

  Bist eski eğitim müd. ve ekonomist Dr. ,Murad Kayacan, Kutay Korap’ın moderatörlüğünde Piyasa Yönü programının canlı bağlantı konuğu oldu. Piyasalar ikinci dalgayı fiyatlamaya başladı mı? Yatırımcı nasıl pozisyon almalı? #Ekotürk Ekonomi #Yatırım ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım…

 • DeFacto CEO’su Ateş: ‘900 milyon lira ile sektöre can suyu olacağız’

  DeFacto CEO’su Ateş: ‘900 milyon lira ile sektöre can suyu olacağız’

  DeFacto CEO’su İhsan Ateş “Yaz sezonu için ürettirdiğimiz yaklaşık 19 milyon parça ürünün bedeli olan 400 milyon lirayı bir ay içinde ödeyeceğiz. Ayrıca 2020-2021 kış sezonu için de 500 milyon liralık sipariş vereceğiz. Toplamda 900 milyon lira ile tedarikçiye nefes aldıracağız” dedi.

 • EPDK’dan ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na destek ve sektöre çağrı

  EPDK’dan ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na destek ve sektöre çağrı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ diyerek başlatılan Milli Danışma Kampanyası’na Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan destek geldi. Kampanyanın kamuoyuna duyurulmasının ardından EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz 3 aylık, Kurul Üyeleri de birer aylık maaşlarını bağışladıklarını açıklayarak kampanyaya katkı verdi.