Etiket: SunExpress

 • SunExpress dış hat uçuşlarına başladı

  SunExpress dış hat uçuşlarına başladı

  SunExpress, yolcularının ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alarak 10 Haziran itibarıyla kademeli olarak dış hat uçuşlarını başlattı. Havayolu, özel izinler çerçevesinde Ankara’dan Düsseldorf’a (XQ794), Antalya’dan Hamburg’a (XQ170), İzmir’den Zürih’e (XQ960) gerçekleştirdiği uçuşlar ile Ankara, Antalya ve İzmir’den dış hat uçuşu düzenleyen ilk havayolu oldu.

 • SunExpress, 1 Haziran’da iç hat uçuşlarına başlıyor

  SunExpress, 1 Haziran’da iç hat uçuşlarına başlıyor

  SunExpress, misafirlerinin ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alarak 1 Haziran’da iç hat uçuşlarına kademeli olarak başlayacağını duyurdu.

 • SunExpress, 4 haziranda iç hat uçuşlarına başlıyor

  SunExpress, 4 haziranda iç hat uçuşlarına başlıyor

  Koronavirüs (kovid-19) salgını kapsamında tüm yurt içi ve yurt dışı seferlerini askıya alan SunExpress, iç hat uçuşlarına 4 haziranda kademeli olarak başlıyor.

 • SunExpress’in yeni CEO’su Max Kownatzki görevine başladı

  SunExpress’in yeni CEO’su Max Kownatzki görevine başladı

  SunExpress’in yeni CEO’su Dr. Max Kownatzki bugün itibariyle görevine başladı.

 • SunExpress, kargo operasyonuna başlıyor

  SunExpress, kargo operasyonuna başlıyor

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, filosundaki 18 uçak ile kargo uçuşlarına başlayacak.

 • SunExpress kış programını erken açıkladı

  SunExpress kış programını erken açıkladı

  SunExpress, Koronavirüs nedeniyle iptal olan seferler için getirilen düzenlemeler çerçevesinde uçuşlarını gerçekleştiremeyen yolcuların mevcut rezervasyonlarını önümüzdeki dönemde rahatça değiştirebilmelerini sağlamak adına kış takvimini önceden duyurdu. Havayolu şirketi 2020/2021 Kış Sezonu’nda Antalya, İzmir ve Anadolu’dan toplamda 8 binin üzerinde uçuş ve 1,5 milyon koltuk kapasitesi sunacak.

 • SunExpress ülkesine ulaştırılan turist sayısını açıkladı

  SunExpress ülkesine ulaştırılan turist sayısını açıkladı

  SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “Yolcularımıza olan taahhüdümüz gereği, yasakların başladığı 13 Mart tarihinden 22 Mart’a kadar, İzmir ve Antalya’dan gerçekleştirdiğimiz 180 özel uçuşla yaklaşık 30 bin uçuş yasağı olan ülke vatandaşını Türkiye’den kendi ülkelerine ulaştırdık” dedi.

 • SunExpress’in yeni CEO’su Max Kownatzki oldu

  SunExpress’in yeni CEO’su Max Kownatzki oldu

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in yeni CEO’su Dr. Max Kownatzki oldu. SunExpress Yönetim Kurulu tarafından Eurowings CEO’su olarak atanan Jens Bischof’un yerine getirilen Kownatzki, 15 Nisan 2020 tarihi itibariyle yeni görevine başlayacak.