Etiket: tekne

 • Tekne turu fiyatları yüzde yüz arttı

  Tekne turu fiyatları yüzde yüz arttı

  Yeni normalleşme dönemiyle birlikte Ege kıyılarına akın eden vatandaşlar otel konaklamak yerine tekne, yat kiralayarak mavi turu çıkmayı tercih ediyor. Bodrum’da ise yat kiralama firmaları taleplere yetişemiyor. Günü birlik mavi tur yolculuğunda ise kapasite yarı yarıya düştüğü için fiyatların yüzde yüz arttığı öğrenildi.

 • SALGIN TEKNE KİRALAMALARINA NASIL YANSIDI?

  SALGIN TEKNE KİRALAMALARINA NASIL YANSIDI?

  DÜNYADA TEKNE VE YAT SEKTÖRÜ TÜRKİYE’DE TEKNE VE YAT SEKTÖRÜ TEKNE VE YAT SEKTÖRÜNDE YENİLİKLER Ahu Orakçı’nın Gün Ortası konuğu Trio Deniz Yönetim Kurulu Başkanı Murat BEKİROĞLU oldu. #Ekotürk #Türkiye #DeriSektörü ============================ Ekotürk Resmi Web Sitesi ►http://www.ekoturk.com/ Ekotürk Sosyal Medya Adresleri ►Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv ►Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv ►Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim ►kurumsaliletisim@ekoturk.com UYARI: Buradaki yatırım bilgi,…

 • Viaport Marina tekne sahiplerini sevindirdi

  Viaport Marina tekne sahiplerini sevindirdi

  Viaport Marina, 2020 yılında tekne bağlama fiyatlarına zam yapmadığını, 2019 yılı fiyatları üzerinden en az yüzde 50 indirim kampanyası başlattığını açıkladı.