Etiket: teknolojik

 • TEKNOLOJİK ALTIN STANDARDI GELİYOR – EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 108 – 05.06.2020

  TEKNOLOJİK ALTIN STANDARDI GELİYOR – EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 108 – 05.06.2020

  ekonomik kriz, ekonomist, ekonomi haberleri, ekonomi 2020, ekonomi, bitcoin, gümüş, altın, dolar, yeni ekonomi DÜNYANIN HABERİ 108. BÖLÜM TEKNOLOJİK ALTIN STANDARDI GELİYOR – EKONOMİ HABERLERİ – DÜNYANIN HABERİ 108 – 05.06.2020 Türkiye ekonomisinde sorunlar var. Ancak bu yetmezmiş gibi dünya tarihinin en büyük küresel ekonomik krizi de başladı. 2020 Küresel Krizi’ni 2013’te Yazdığı "2020 Yeni…

 • Koronavirüs Sonrası Teknolojik Dönüşüm

  Koronavirüs Sonrası Teknolojik Dönüşüm

  5G sonrası hayatımız nasıl değişecek? Geleceğin medyasında neler var? Paris Bosphorus Enstitüsü Başkanı Dr. Bahadır Kaleağası ve Vestel Ventures CEO’su Metin Salt Yeni Dünya Düzeni programının bu haftaki canlı bağlantı konukları oldu. Ekotürk Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Ali Değermenci ile Yeni Dünya Düzeni her pazartesi 20:30’da Türkiye’nin Ekonomi Televizyonu Ekotürk’te! #Ekotürk #Ekonomi #Teknoloji ============================ Ekotürk…

 • Koronavirüs nedeniyle marketlere getirilen müşteri sınırlamasına teknolojik çözüm

  Koronavirüs nedeniyle marketlere getirilen müşteri sınırlamasına teknolojik çözüm

  Koronavirüsüyle (kovid-19) mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesiyle, marketler başta olmak üzere tüm perakende sektörüne müşteri sınırlaması ve sosyal mesafe kuralı getirildi. Sürecin yönetimi ve denetim için çözümlerden bir tanesi güvenlik kameraları oldu.

 • Sağlık Alanında Teknolojik Gelişim | Esen Tümer | Zehra Öney

  Sağlık Alanında Teknolojik Gelişim | Esen Tümer | Zehra Öney

  Medtronic Genel Müdürü Esen Tümer, Teknoloji ve Gelecek programına konuk olarak 3D Bio Printing ile sonsuz yaşam olabilir mi, sağlıkta kadın yöneticilerin ve girişimcilerin başarıları neler, sağlık alanında teknolojik gelişimde son durum ne vb. soruları Ekotürk’te yanıtladı.

 • Yılbaşı hediyesi arayanlara teknolojik tavsiye

  Yılbaşı hediyesi arayanlara teknolojik tavsiye

  Yeni yılın yaklaşmasıyla sevdiklerine nasıl bir hediye alacağına karar veremeyenler için teknoloji tabanlı bir uygulama geliştirildi. ‘Hediye Bulucu’ adlı uygulama ile kişinin hobileri ve yaşam tarzına göre 9 farklı kategoride uygun hediye seçenekleri sunuluyor.