Etiket: ten

 • Siirt’ten ülke ekonomisine yıllık 70 milyon dolarlık katkı

  Siirt’ten ülke ekonomisine yıllık 70 milyon dolarlık katkı

  Siirt’te bulunan Avrupa’nın en büyüğü olan Çetin Barajında su doluluk oranı yüzde 99’lara ulaştı. Barajın tamamen faaliyete geçmesiyle birlikte ülke ekonomisine yıllık 70 milyon dolar katkı sunması bekleniyor.

 • Murat Erkan Birleşmiş Milletler’e BiP’ten bağlandı

  Murat Erkan Birleşmiş Milletler’e BiP’ten bağlandı

  Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimi olan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin 20’nci yıldönümü sebebiyle düzenlenen özel röportaja, Turkcell’in yerli ve milli iletişim platformu BiP’in geliştirmekte olduğu konferans özelliğiyle katıldı.

 • AssisTT’ten 700 kişiye istihdam

  AssisTT’ten 700 kişiye istihdam

  Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Covid-19 sonrasında başta telekomünikasyon, bankacılık olmak üzere hizmet verdiği alanlarda artan çağrı yoğunluğuna cevap vermek amacıyla Anadolu’nun 10 farklı ilinde 700 kişiyi daha istihdam edecek.

 • Kibar Holding’ten koronavirüs dayanışmasına destek

  Kibar Holding’ten koronavirüs dayanışmasına destek

  Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding ağlık Bakanlığı ve hastanelere yapılan yardımlar ile ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyasına yaptığı bağışa ek olarak, grup şirketlerinden Hyundai Assan ile de araç sahipleri ve sağlık çalışanlarınayundai AsHH yönelik uygulamaları hayata geçiriyor.

 • Yıldız Holding’ten start-up’lara destek

  Yıldız Holding’ten start-up’lara destek

  Yıldız Holding’in start-up’ları desteklemek amacıyla başlattığı hızlandırma programı, start-up’lara yatırıma başladı. Sente Foundry iş birliğiyle yürütülen ve korona virüs salgınına yönelik önlemler nedeniyle online tamamlanan programın ikinci dönemi haziran ayında başlayacak.

 • Altınyıldız Classics’ten değişim ve iade süresine koronavirüs ayarı

  Altınyıldız Classics’ten değişim ve iade süresine koronavirüs ayarı

  Yaşam ve alışveriş alışkanlıklarının değiştiği, online alışverişin önem kazandığı bu dönemde, kovid-19 (koronavirüs) salgını nedeniyle tedbirlerini en üst seviyeye çıkaran ve dijital satış kanallarından müşterilerine hizmet veren Altınyıldız Classics, online satış süreçlerinde de değişiklik yaparak ürün değişim ve iade sürelerini uzattığını duyurdu.

 • Akkök Holding’ten istihdamı koruma mesajı

  Akkök Holding’ten istihdamı koruma mesajı

  Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, “Bu zor günlerde atacağımız her türlü adımın ehemmiyetinin ve sorumluluğunun farkındayız. Devletimizin sunduğu imkanlardan yararlanarak istihdamı koruyacağız” dedi.

 • SBK Holding’ten örnek yardım seferberliği

  SBK Holding’ten örnek yardım seferberliği

  Binlerce çalışanını 20 Nisan’a kadar ücretli izne çıkaran ilk şirket SBK Holding yeni bir yardım kampanyası kararı aldı. Holdinge bağlı grup şirketlerinde çalışanlara yönelik yapılacak ek yardımların yanı sıra, kırsal bölgelerdeki çiftçilere organik gübre, hayvan barınaklarına mama, dar gelirli ailelere de gıda yardımı yapılacak.

 • İDDEF’ten koronavirüs ile mücadeleye tam destek

  İDDEF’ten koronavirüs ile mücadeleye tam destek

  Tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Koronavirüs tehdidinin yol açtığı ekonomik ve sosyal sorunlardan etkilenen ihtiyaç sahipleri için İDDEF tarafından yardım kampanyası başlatıldı.

 • Cardata ve BiP’ten işbirliği

  Cardata ve BiP’ten işbirliği

  Otomotiv sektörünün önemli veri ve analiz şirketlerinden Cardata, sıfır kilometre ve ikinci el araç verilerini yerli iletişim ve yaşam platformu BiP’e taşıdığını duyurdu. Bu doğrultuda; Cardata 2. El ve 0 km Araç Fiyat Kanalı, BiP’in ‘Keşfet’ bölümünde yer alacak.

 • BiP’ten yılbaşında 2,8 milyon arama yapıldı, en çok konuşan il İstanbul oldu

  BiP’ten yılbaşında 2,8 milyon arama yapıldı, en çok konuşan il İstanbul oldu

  İletişim ve yaşam platformu BiP üzerinden yeni yıla girme heyecanı yaşayan kişiler sevdikleri ile 14,6 milyon dakika konuştu, bu sayı geçen yıla göre 5 milyon dakika arttı. 31 Aralık gecesi ve yılın ilk günlerinde Turkcell’liler, 14 milyon GB data kullandı. Data kullanımı geçen yıla göre 3,5 GB artarken en çok görüşme yapan iller İstanbul, Ankara,…

 • Marmarabirlik’ten ihracat rekoru

  Marmarabirlik’ten ihracat rekoru

  Ülke ekonomisine 2010 yılından bu yana köklü değişim, dönüşüm ve planlı büyüme hedefiyle katkı sağlamaya devam eden Marmarabirlik, 2019 yılında kuruluşundan bu yana tarihinin en yüksek ihracat rakamına ulaştı. 55 ülkeye ihracat yapan Marmarabirlik, 2019 yılında kilogram olarak 7 bin 200 ton ve döviz olarak 24 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.

 • Siemens Türkiye’ye Altın Örümcek’ten dijital iletişim ödülü

  Siemens Türkiye’ye Altın Örümcek’ten dijital iletişim ödülü

  Siemens Türkiye’nin akıllı termostat ürünü için yürüttüğü dijital iletişim kampanyası, Türkiye’nin en iyi internet ve dijital uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Ödülleri’nde ‘Dijital Pazarlama-Entegre Kampanya’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.