Etiket: trilyon

 • 3 Trilyon Liralık Krediyi Kim Ödeyecek?

  3 Trilyon Liralık Krediyi Kim Ödeyecek?

  Soru sormak için Linke : https://patreon.com/atillayesilada tıklayabilirsiniz. If you want to watch and listen to our videos in English, please click the link below: https://www.youtube.com/channel/UCKpFJB4GFiNkhmpVZQ_d9Rg Podcastler; Sesli olarak dinleme için https://open.spotify.com/show/1SK2Cikoj4KrVurKenU5eu tıklayabilirsiniz. Atilla Yeşilada Gündem Değerlendirmeleri İçin http://wedia.link/NcyZk tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Sohbetleri İçin http://wedia.link/vPbRU tıklayınız. Atilla Yeşilada İle Ekonomi Analizleri İçin http://wedia.link/olj3e tıklayınız.…

 • Türkiye’nin arsa değeri 103 trilyon lira

  Türkiye’nin arsa değeri 103 trilyon lira

  Gayrimenkul Borsası Genel Müdürü Kurtuluş Altun “İstanbul’un değeri dolar bazında eriyor. Bunu ‘menkulleştirerek’ koruruz. Herkesin eve parası yetmeyebilir ama insanlar en değerli yerlerde bir otopark payı alabilir” dedi.

 • ‘Koronavirüs salgınının dünya ekonomisine maliyeti 3 trilyon doları bulacak’

  ‘Koronavirüs salgınının dünya ekonomisine maliyeti 3 trilyon doları bulacak’

  Ekonomi Politikaları Uzmanı Dr. Aziz Hatipağaoğlu, koronavirüs salgınının dünya ekonomisine maliyetinin 3 trilyon doları bulacağını söyledi.

 • Amerika’dan 4 Trilyon Dolar. Yok mu artıran ?

  Amerika’dan 4 Trilyon Dolar. Yok mu artıran ?

 • 3 Trilyon Dolar Almak yada Almamak İşte Bütün Mesele Bu

  3 Trilyon Dolar Almak yada Almamak İşte Bütün Mesele Bu

  Selçuk Geçer Kanalımızda sizler için ekonomi, politika, siyaset ve tartışma alanlarında videolar hazırlıyoruz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT, Ekonomik Krizler, Dünyadaki ve Türkiyedeki ekonomik gelişmeler, dolar,faiz,bankacılık,dolar,euro ve altın gibi konularda ekonomi haber videolarını Selçuk Geçer yorumluyor. 1994,2001 ve 2008 türkiye ekonomik krizleri, dünya ekonomi krizleri,merkez bankaları,fed, ABD ekonomisi, AB ekonomisi, Kripto paralar, bitcoin, Çin Ekonomisi, Ticaret…

 • Bankacılık aktifleri 4,3 trilyon lirayı aştı

  Bankacılık aktifleri 4,3 trilyon lirayı aştı

  BDDK verilerine göre Türk bankacılık sektörünün aktif büyüklüğü 4 trilyon 355 milyar 69 milyon lira düzeyinde gerçekleşti.