Etiket: Turkish

 • Turkish Cargo seferlerini arttırıyor

  Turkish Cargo seferlerini arttırıyor

  Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüsünden havacılık sektörü olumsuz etkilenirken, Turkish Cargo seferlerini arttırma kararı aldı.

 • Ace Of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapılarını açtı

  Ace Of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapılarını açtı

  ACE of MICE fuarı bugün İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’de 7. kez kapılarını açtı. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen kongre, toplantı ve etkinlik sektörü profesyonelleri, İstanbul Kongre Merkezinde Fuar kapsamında düzenlenecek Vestel Production Talks ve İstanbul MICE Zirvesi konferans programlarıyla da MICE sektörünün geleceğine ışık tutmaya devam edecek.

 • ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines’a geri sayım

  ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines’a geri sayım

  Kongre, toplantı ve etkinlik sektörü profesyonelleri 22-24 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ACE of MICE kapsamında 7’nci kez bir araya gelecek.

 • Turkish Cargo’nun Türkiye İhracatındaki Önemi | Turhan Özen

  Turkish Cargo’nun Türkiye İhracatındaki Önemi | Turhan Özen

  Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı (Cargo) Turhan Özen, Turkish Cargo’nun Türkiye ihracatındaki önemini, yapılan taşımalarda farklı olan nelerin olduğunu, e-ticaret ve Turkish Cargo ilişkisini Fatih Şener’in sunduğu Lojistik Dünyası’nda anlattı. Ekotürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ https://www.youtube.com/ekoturktv/?sub_confirmation=1 Resmi Web Sitesi: http://www.ekoturk.com/ Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/ekoturktv Instagram: https://www.instagram.com/ekoturktv Twitter: https://twitter.com/Ekoturktv Ekotürk TV İletişim:…