Etiket: Türkiye’den

 • ING Türkiye’den global iletişim ve marka ekibine transfer

  ING Türkiye’den global iletişim ve marka ekibine transfer

  ING Türkiye İletişim ve Marka Deneyimi Grup Müdürü Feyza Tamer, 1 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla geçerli olacak şekilde ING Grubu Global Marka Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Lideri olarak atandı. Tamer, yeni görevinde global bir “love brand” olma hedefi ile faaliyet gösteren ING’nin bütünsel marka stratejisini hazırlayan ve ING Grubu’nun faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde hayata geçirilmesini…

 • Vodafone Türkiye’den şebekesinde segment yönlendirme teknolojisi

  Vodafone Türkiye’den şebekesinde segment yönlendirme teknolojisi

  Vodafone Türkiye, şebekesinde segment yönlendirme teknolojisini kullanan ilk operatör olduğunu açıkladı. Şebekede trafiğin daha hızlı yönlendirilmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik servislerin çeşitlendirilmesi, farklı taahhütler verilmesi ve pazara daha hızlı sunulması mümkün olacak.

 • İranlılar, Türkiye’den konut alımında 1. sırada

  İranlılar, Türkiye’den konut alımında 1. sırada

  İranlılar, Türkiye’de konut satın alma konusunda 2020 Ocak-Nisan dönemi içinde Iraklıları geride bırakarak 2 bin 21 konutla birinci sıraya yerleşti. Yaşar Üniversitesi Ekonomi Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Serpil Kahraman, Türkiye’nin İran vatandaşları için bir cazibe merkezi olduğunu söyledi.

 • Türkiye’den dünyaya ‘Korona virüsü tulumu’ siparişleri yetiştiremiyorlar

  Türkiye’den dünyaya ‘Korona virüsü tulumu’ siparişleri yetiştiremiyorlar

  Tokat’ta giysi üretimini bırakarak korona virüsüne karşı koruyucu tulum üretmeye başlayan tekstil fabrikası, siparişleri karşılamak için vardiya sayısını artırdı.

 • ING Türkiye’den online alışverişte taksitle ödeme seçeneği

  ING Türkiye’den online alışverişte taksitle ödeme seçeneği

  ING Türkiye, online alışverişlerde taksitle ödeme fırsatı sunan ve online kredi kullanımını kolaylaştıran platformu ING Alışverişçi’yi hayata geçirdi. Yeni platform sayesinde, ING Türkiye’nin işbirliği yaptığı online perakendecilerden alışveriş yapan müşteriler, kredilerini de online kullanabiliyor.

 • Türkiye’den bor hamlesi…. 70 milyon dolarlık tesis – Parasal 2. Kısım – 1.11.2019

  Türkiye’den bor hamlesi…. 70 milyon dolarlık tesis – Parasal 2. Kısım – 1.11.2019

  tv100 ekranlarında yayınlanan ekonomi programı Parasal’ın 1 Kasım 2019 tarihli bölümünün ikinci kısmında Dr. Rahmi İncekara, bor konusunu anlattı. İncekara, Balıkesir Bandırma’da temeli atılan 70 milyon dolarlık bor madeni tesisinin neden önemli olduğunu ve Türkiye’nin bor rezervini detaylandırdı. Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla…