Etiket: uçak

 • Otobüs bilet fiyatında uçak modeli teklifi

  Otobüs bilet fiyatında uçak modeli teklifi

  Koronavirüs salgın sürecinden en çok etkilenen sektörlerin başında kara yolu yolcu taşımacılığı uçaklarda olduğu gibi fiyatlama sistemi geliyor.

 • Türkiye ihracat şampiyonu Uçak, endişeleri giderdi

  Türkiye ihracat şampiyonu Uçak, endişeleri giderdi

  Türkiye’nin yaş sebze ve meyve ihracat şampiyonlarından olan Uçak Kardeşler firmasının sahiplerinden Ali Uçak, ülkemizde meydana gelen Korona virüs salgını nedeniyle kimsenin yaş sebze ve meyve konusunda endişeye düşmemesini isteyerek “Bu yıl Türkiye en bol ve bereketli yıllarından birini yaşıyor. Allah’ın izniyle ülkemizde yaş sebze ve meyve ihtiyacı bakımından hiçbir sıkıntı yok. Hatta Türkiye dünyanın pek çok ülkesini de doyurabilecek durumda” dedi.

 • İşadamı Ali Uçak’tan sağlıkçılara destek

  İşadamı Ali Uçak’tan sağlıkçılara destek

  Ülkemizde meydana gelen koronavirüs salgını sebebi ile haftalardır ailelerinden uzak ve öz verili bir şekilde çalışma hayatlarına devam eden sağlık çalışanlarına bir destekte, Türkiye’nin yaş sebze ve meyve ihracatında önde gelen isimlerden olan Ali Uçak’tan geldi.

 • 2020’de online uçak bileti satışlarında yüzde 50 artış hedefleniyor

  2020’de online uçak bileti satışlarında yüzde 50 artış hedefleniyor

  Dünyada en fazla turisti ağırlayan ülkeler arasında yer alan Türkiye’nin aynı zamanda yurt dışına da milyonlarca ziyaretçi gönderdiğini vurgulayan obilet.com’un CEO’su Yiğit Gürocak, özellikle erken rezervasyon fırsatlarından daha fazla yararlanmak isteyenlerle 2020’de online uçak bileti satışlarında yaklaşık yüzde 50 artış beklediklerini ifade etti.